Budynek przy ul. Sejneńskiej do kupienia za blisko 4 mln zł

Władze miasta chcą sprzedać budynek przy ulicy Sejneńskiej 13

 

Władze miasta chcą sprzedać budynek przy ulicy Sejneńskiej 13, gdzie mieściła się filia Urzędu Miejskiego. Koszt to niemal cztery miliony złotych.

 

Do wykazu nieruchomości stanowiącej własność Miasta Suwałk przeznaczonej do sprzedaży w drodze przetargu ustnego nieograniczonego trafił budynek przy ulicy Sejneńskiej 13. Jeszcze niedawno mieściła się w nim filia Urzędu Miejskiego, ale obecnie urzędnicy przenieśli się do wyremontowanego budynku na ulicy Noniewicza. Wcześniej swoją siedzibę miał tam też Wojewódzki Urząd Ochrony Zabytków w Białymstoku Delegatura w Suwałkach, który przeniósł się na ul. Pułaskiego. 

 

Nieruchomość jest zabudowana budynkiem usługowym, dwukondygnacyjnym, podpiwniczonym o powierzchni zabudowy 1129 m2 i powierzchni użytkowej 1661,50 m2. Ponadto na działce usytuowane są dwa garaże o łącznej pow. zabudowy 192 m2 i powierzchni użytkowej 182,65 m2 oraz śmietnik o pow. zabudowy 33 m2 i pow. użytkowej 12,21 m2. Osoby zainteresowane kupnem nieruchomości osoby mogą składać wnioski do Wydziału Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami Urzędu Miejskiego w Suwałkach, ul. Mickiewicza 1 (pokój 141) w terminie 6 tygodni, licząc od dnia wywieszenia wykazu. Cena brutto: wynosi trzy miliony dziewięćset dwadzieścia tysięcy złotych.

5 Komentarzy

Czesiek wszystko sprzedaje bo nie ma z czego długów których narobił spłacać

Suwalczanin

22/09/2023

Prawdopodobnie Suwalczanie pilnie potrzebują nowej biblioteki.

Dodaj komentarz