Biało-Niebieski Mikołaj na pomoc potrzebującym

Kibice Wigier organizują akcję charytatywną

Już po raz ósmy Stowarzyszenie Kibiców Wigier Suwałki FORZA WIGRY organizuje kolejną edycję BIAŁO-NIEBIESKIEGO MIKOŁAJA. Z racji panującej "epidemii", po raz pierwszy zbiórka prowadzona będzie również w internecie.

 

- Niestety z uwagi na oczywiste powody, tym razem nie spotkacie nas w sklepach. Zamiast tego, w wybranych punktach na terenie Suwałk będą ustawione specjalnie oznaczone kartony naszej zbiórki (między innymi C.H. Plaza, Eden, Duet). Zebrana suma będzie przeznaczona na zakup sprzętu sportowego i zabawek, które zostaną przekazane potrzebującym dzieciom, między innymi podopiecznym Domu Dziecka w Pawłówce - przekazali organizatorzy. 

 

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/823528555104202?__mref=mb  

Link do zbiórki: https://zrzutka.pl/9gv2tx 

2 Komentarzy

ARDIAN

25/11/2020

Akurat w przypadku klubu i jego finansów to zatrudnieni są tam pracownicy od zapewnienia płynności finansowej. Kibice akurat robią swoje, niezmiennie od lat opiekują się tymi, o których większość społeczeństwa zapomina.

Cudzysłów w słowie epidemia jest poniekąd dla mnie zrozumiały (ewentualnie to moja interpretacja), gdyż to przez epidemię właśnie wszelkie działania na rzecz potrzebujących są ograniczone. Pomijając fakty, otaczające nas absurdy odbijają się na relacjach społecznych, za chwile już nikt nie będzie pamiętał o tym, że są ludzie bardziej potrzebujący od nas...

Dodaj komentarz