Wojciech Winnik w zarządzie Podlaskiego Okręgowego Związku Piłki Siatkowej

Walne Zebranie Delegatów Podlaskiego Okręgowego Związku Piłki Siatkowej

Wojciech Winnik, prezes zarządu Ślepska Malow Suwałki znalazł się w składzie nowego zarządu Podlaskiego Okręgowego Związku Piłki Siatkowej na lata 2021-2025.

 

W niedzielę (09.05) odbyło się Walne Zebranie Delegatów Podlaskiego Okręgowego Związku Piłki Siatkowej. Jednym z punktów, przeprowadzonego w trybie zdalnym spotkania, był wybór nowego zarządu POZPS na lata 2021-2025, w którego skład wszedł Wojciech Winnik, prezes zarządu Ślepska Malow Suwałki. Winnik został również wybrany na delegata-przedstawiciela Podlaskiego Okręgowego Związku Piłki Siatkowej na zbliżające się Walne Zgromadzenie Polskiego Związku Piłki Siatkowej, na którym dokona się wyboru nowego zarządu PZPS.

 

- Dziękuję wszystkim uczestnikom spotkania za zaufanie i powierzoną funkcję. Pomimo licznych, klubowych obowiązków deklaruję pełne wsparcie działalności związku. Wszystko z uwagi na rosnącą potrzebę rozwoju podlaskiej siatkówki. Jestem człowiekiem gotowym na nowe wyzwania i wyrażam głęboką nadzieję, że północno-wschodnia Polska będzie z każdym rokiem zacierała stereotypowo przyjęte w kraju miano "siatkarskiej pustyni". Idąc z duchem ideologii Miejskiego Klubu Sportowego Ślepsk Malow Suwałki Sp. z o.o. wiem, że #RazemMożemyWięcej i tylko wspólnymi siłami możemy tego dokonać - przekazał Winnik.

11 Komentarzy

to czy będziesz oglądał siatkówkę, większości zwisa i powiewa. A tak na marginesie brawo Panie Wojtku, powodzenia i samych sukcesów wbrew tumanom i zawistnikom.

Adrian

10/05/2021

Informuję pana Olo, że w sporcie kiedyś obowiązywały zasady fair-play, do czego potrzebna jest pewna doza uczciwości. Nie wszystkim jest obojętne czy do stanowisk pretendują ludzie uczciwi czy oszuści i złodzieje pokroju parlamentarzysty Ryszarda Cz.

Miastowy

11/05/2021

Nie interesuje mnie kto kogo popierał w wyborach. Widać, że przeciwników PiS-u łączy nienawiść, zawiść i tym podobne. A wszystko to pod pięknymi hasłami o demokracji. Demokracja jest wtedy, kiedy "nasi" rządzą. Kiedy "oni", to jest zamordyzm! Ja nie popieram partii rządzącej, ale jeszcze bardziej nie popieram PO. Ale skoro lud wybrał, to należy się pogodzić z wynikiem wyborów!!! 

 

Brawo panie Winnik.

Jan

11/05/2021

Dodane przez Miastowy w odpowiedzi na

ale ja nie o polityce....tylko o tym,że nikogo nie obchodzi czy ktoś będzie oglądał siatkówkę czy nie.... , może jeszcze inni zainteresowani są w jakich butach pan chodzi lub co spożywa na kolacje...

Franek

13/05/2021

Dodane przez Miastowy w odpowiedzi na

W wyborach popierał tych którzy mogą wygrać, to oczywiste :P Zawodnik z niego był dobry ale z takim podejściem jako działacz sportowy kariery nie zrobi...

Bogdan

12/05/2021

Szanowni "twórcy" z suwalki.info! Wypadało by napisać, że we władzach podlaskiej siatkówki oprócz Winnika znaleźli z "naszych stron" się także Artur Łabacz (poprzednio specjalista od piłki kopanej) i Marek Klimaszewski z Płociczna Tartak. Zapowiadamy sukcesy pod kierunkiem Rycha Czarneckiego.

Dodaj komentarz