Wesprzyj "Cinema Lumiere" w Suwałkach

Wspieramy Polskie kina

Kup bilet do kina dziś i wykorzystaj w dowolnym czasie. Cinema Lumiere w Suwałkach ponownie przyłącza się do ogólnopolskiej akcji #wspieramykinapolskie.

 

Lokalne kina w Polsce, podobnie jak inne instytucje kultury, ponownie próbują odnaleźć się w sytuacji związanej z epidemią koronawirusa. Stąd kontynuacja ogólnopolskiej akcji wsparcia polskich kin, która ma na celu dotarcie do jak największej liczby osób w całym kraju i zachęcenia ich do kupienia e-biletu na przyszłe seanse w kinie w ich okolicy. Kupienie otwartego e-biletu nie tylko daje kinu doraźny zastrzyk finansowy pomagający przetrwać najbliższe czas, ale jest to też symboliczny gest wsparcia tego, co nie raz było nam wyjątkowe i bliskie. Do akcji przyłączyło się również suwalskie Cinema Lumiere.

 


Jak to działa?

  • Wejdź na www.wspieramy-kina.pl, wybierz nasze kino i kup dowolną liczbę bezterminowych e-biletów.
  • Bilety wykorzystasz, kiedy chcesz, na dowolny seans 2D, a Twoja płatność trafi do nas już teraz i pomoże przetrwać najtrudniejszy okres. Wygrywają wszyscy!
  • Mikołajki? Święta? Bilety to idealny pomysł na prezent! Podaruj bliskiemu wspólny wypad do kina. Niby drobiazg, a cieszy.

 

1 Komentarzy

Polak Mały

03/12/2020

Niestety przestałem chodzić do kin gdy z sal kinowych zrobiono miejsca zbiorowej konsumpcji...

 

Dodaj komentarz