Grudzień
10
piątek
godzina:
19:00

Świąteczna Filharmonia Suwałk | Koncert klasyczny

data zakończenia:
SOK, Sala im. A. Wajdy, ul. Jana Pawła II 5

 

Podczas grudniowej Filharmonii Suwałk będzie klimatycznie i refleksyjnie. W świąteczny nastrój wprowadzą nas największe bożonarodzeniowe hity w wykonaniu Suwalskiej Orkiestry Kameralnej pod batutą K.J. Kozakiewicza. Najpiękniejsze polskie i zagraniczne kolędy przywołają na myśl obrazy prószącego śniegu, kolorowych prezentów oraz zapach choinki. 

 

10.12.2021, godz. 19.00
Sala im. A. Wajdy, ul. Jana Pawła II 5

Bilety: 30 zł KUP TERAZ >> lub w kasie SOK
z Suwalską Kartą Mieszkańca zniżki do 50%

 

 

Podczas grudniowej Filharmonii Suwałk będzie klimatycznie i refleksyjnie. W świąteczny nastrój wprowadzą nas największe bożonarodzeniowe hity w wykonaniu Suwalskiej Orkiestry kameralnej pod batutą K.J. Kozakiewicza. Utwory przywołają na myśl obrazy prószącego śniegu, kolorowych prezentów oraz zapach choinki. Na kilka dni przed świętami warto się na chwilę zatrzymać i głęboko odetchnąć bożonarodzeniową atmosferą. Nie będzie do tego lepszej okazji niż podczas koncertu z melodiami w prawdziwie zimowym i ciepłym klimacie. Niech muzyka będzie nośnikiem, który przekaże widowni radość i magię świąt. Chwile spędzone w towarzystwie muzyków Suwalskiej Orkiestry Kameralnej nastroją Państwa na ten najbardziej magiczny czas.

 

W programie: E. Grieg – Suita Z czasów Holberga, op.40 , cz. 1, A. Dvorak – Serenada na smyczki E-dur op. 22, cz. 1, 2, 3 oraz najpiękniejsze polskie i zagraniczne kolędy.

Kalendarium