Siatkarze Ślepska Malow Suwałki oficjalnie rozpoczęli okres przygotowawczy

ślepsk Malow Suwałki

Wszyscy zawodnicy są zdrowi i gotowi do gry

 
 

Siatkarze Ślepska Malow Suwałki oficjalnie rozpoczęli okres przygotowawczy do sezonu 2021/2022. Jak informuje Ślepsk Suwałki w poniedziałkowy, deszczowy poranek (02.08) podopieczni trenera Andrzeja Kowala w dobrych nastrojach stawili się w Hali Sportowo-Widowiskowej “Suwałki Arena”. Co ważne, wszyscy zawodnicy są zdrowi i gotowi do gry.

 

W porannych zajęciach wzięło udział trzynastu zawodników: Łukasz Makowski, Bartłomiej Bołądź, Adrian Buchowski, Łukasz Rudzewicz, Jakub Ziobrowski, Przemysław Smoliński, Mateusz Czunkiewicz, Paweł Filipowicz, Mateusz Laskowski, Cezary Sapiński, Paweł Halaba, Piotr Łukasik. Do zespołu dołączył również Andreas Takvam, który w minioną sobotę (31.07) wylądował na lotnisku w Warszawie i bezpiecznie dotarł do Suwałk.

 

Biało-niebiescy rozpoczęli przygotowania do sezonu bez biorących udział w zgrupowaniach reprezentacyjnych Josha Tuanigi i Kevina Klinkenberga, którzy dołączą do zespołu w późniejszym terminie.

 

Przygotowania drużyny do sezonu 2021/2022 prowadzi sztab szkoleniowy w niezmiennym składzie, którego częścią jest m.in. Damian Słabiński, wieloletni fizjoterapeuta Ślepska Malow Suwałki, a który to ostatecznie porozumiał się z klubem w sprawie nowej umowy, dzięki czemu będzie kontynuował swoją pracę z biało-niebieskimi. To świetna informacja, bowiem sztab szkoleniowy został tym samym skompletowany i jest gotowy do podjęcia wyzwań czekających suwalczan na przestrzeni całego sezonu. Jednym z nich będzie rozpoczynająca się w najbliższy czwartek (05.08) druga edycja PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki, w której zobaczymy w akcji siatkarzy Ślepska Malow Suwałki. Podopieczni trenera Andrzeja Kowala zmierzą się w meczu inaugurującym drugą edycję PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki z Jastrzębskim Węglem, ubiegłorocznym triumfatorem plażowych rozgrywek.

 
źródło i foto: slepsksuwalki.pl

Dodaj komentarz