Ratusz ponowił konkurs na stanowisko miejskiego energetyka

 konkurs na stanowisko miejskiego energetyka w Suwałkach

 

Po raz drugi Urząd Miejski w Suwałkach ogłosił konkurs na stanowisko miejskiego energetyka. Zainteresowani mają czas na złożenie dokumentów rekrutacyjnych do 7 kwietnia.

 

Suwalski Ratusz ponownie szuka osoby na stanowisko energetyka miejskiego. Do zakresu zadań osoby zatrudnionej na stanowisku należeć ma m.in. udział w kształtowaniu polityki oraz określaniu strategicznych kierunków rozwoju Miasta w zakresie energetyki, ochrony klimatu oraz gospodarki niskoemisyjnej, zgodnie z zasadą zrównoważonego rozwoju, poprzez opracowanie, aktualizowanie oraz integrowanie strategicznych dokumentów i planów zarządzania energią i klimatem oraz podejmowanie działań zmierzających do oszczędności w zakresie zużycia energii w sektorze publicznym Miasta. Wszystko po to aby uzyskać jak największe oszczędności w budżecie miasta.

 

Pierwszy konkurs nie wyłonił kandydata na to stanowisko. Jak poinformowała w połowie lutego komisja konkursowa, spośród złożonych ofert, żadna z nich nie spełniła wymogów formalnych. Osoby zainteresowane pełnieniem tej funkcji mogą teraz ponownie składać dokumenty w rekrutacji, która trwa do siódmego kwietnia. Szczegóły dostępne są w Biuletynie Informacji Publicznej.

Dodaj komentarz