Konkurs na najpiękniej udekorowane domy i balkony

„Jest taki świąteczny czas...”

Tradycyjnie w okresie przedświątecznym Czesław Renkiewicz, prezydent Suwałk ogłasza konkurs na najpiękniej udekorowane domy i balkony w okresie świąteczno-noworocznym. 

 

Celem konkursu jest wyeksponowanie oraz nagrodzenie i wyróżnienie piękna i estetyki świątecznych dekoracji na terenie miasta. - Jest to także promocja pomysłowości oraz nowatorskich rozwiązań dekoracyjnych, mających na celu podkreślenie radosnego nastroju w okresie świąteczno-noworocznym. Jak co roku uczestnicy mogą zgłaszać swoje dekoracje w dwóch kategoriach: wolnostojący dom jednorodzinny oraz wystrój świąteczny balkonu w budynku wielorodzinnym – informuje Czesław Renkiewicz, prezydent Suwałk.

 

Organizatorzy przypominają o zmianie regulaminu z zeszłego roku. W konkursie nie mogą brać udziału posesje pracowników Urzędu Miejskiego w Suwałkach, ani członków komisji konkursowej, a także laureaci nagrodzeni w dwóch poprzednich edycjach konkursu. Warunkiem udziału w Konkursie jest dokonanie pisemnego zgłoszenia świątecznej dekoracji posesji do Konkursu oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych w nieprzekraczalnym terminie do 30 grudnia 2020 roku.


 
Dla zwycięzców przewidziano następujące nagrody pieniężne:

 

wolnostojący dom jednorodzinny:

  • I miejsce: 1000 zł
  • II miejsce: 800 zł
  • III miejsce: 600 zł

 

wystrój świąteczny balkonu obiektu mieszkaniowego w budynku wielorodzinnym:

  • I miejsce: 800 zł
  • II miejsce: 600 zł
  • III miejsce: 400 zł

Dodaj komentarz