Drugi przetarg na remont basenu w SP10

przetarg na remont basenu w Szkole Podstawowej nr 10

Władze Suwałk ponownie ogłosiły przetarg na remont basenu w Szkole Podstawowej nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. Olimpijczyków Polskich w Suwałkach.

 

Na początku sierpnia Urząd Miejski w Suwałkach ogłosił pierwszy przetarg w trybie „zaprojektuj i wybuduj” na roboty budowlane związane z modernizacją budynku pływalni wraz z niecką basenową, zapleczem i niezbędną infrastrukturą techniczną w Szkole Podstawowej nr 10. Inwestycja ma być odpowiedzią na oczekiwania społeczności szkolnej, które wyrażono między innymi podczas konsultacji społecznych na temat przyszłości basenu. Przetarg został jednak unieważniony z powodu zbyt małej liczby ofert. 

 

W minionym tygodniu suwalski Ratusz ponownie ogłosił przetarg w formule zaprojektuj i wybuduj. Firma, która wygra przetarg będzie musiała opracować dokumentację techniczną przebudowy i rozbudowy budynku pływalni i w oparciu o nią wykonać roboty budowlane. Do zadania wykonawcy będzie należało również uruchomienie całej technologii basenowej i przeszkolenie pracowników szkoły w zakresie działalności basenu. W ramach planowanej inwestycji zostanie również wykonane oddzielne wejście na basen, aby mógł służyć mieszkańcom Suwałk po godzinach pracy szkoły. Wyremontowane będą łazienki i ciągi komunikacyjne. Oferty można składać do 5. października. 

Dodaj komentarz