Lato z motorowodniakami w Szelmencie

bezpłatne zajęcia i nauka pływania na wakeboardzie i nartach wodnych

Przed nami kolejny przystanek „Lata z motorowodniakami 2022”. Z bezpłatnych zajęć będzie można skorzystać w dniach 03-04 sierpnia 2022 roku.

 

 „Lato z motorowodniakami” to projekt, skierowany do najmłodszych adeptów nart wodnych, w którym dzieci mogą skorzystać z bezpłatnych zajęć i nauki pływania na wakeboardzie i nartach wodnych. Dzieci będą próbowały swoich sił i doskonaliły technikę na dużym wyciągu, zlokalizowanym na jeziorze Szelment Wielki u stóp Góry Jesionowej. Pogoda ma być idealna więc szykuje się przednia zabawa. Wolontariusze zadbają również o zajęcia przygotowujące dzieci do bezpiecznego i odpowiedzialnego spędzania wolnego czasu nad wodą i na wodzie. Dla najbardziej ambitnych uczestników oprócz szkolenia przewidziane są niespodzianki od Ministerstwa Sportu i Turystyki, Polskiego Związku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego oraz UKS NAWA.
 

UWAGA !! Uczestnictwo zgłaszamy telefonicznie: 669988281 lub drogą e-mailową: zukpawel@interia.pl. Ilość miejsc na szkolenie jest ograniczona.

Dodaj komentarz