Biskup Ełcki w obronie Jana Pawła II

Diecezja Ełcka staje w obronie prawdy o św. Janie Pawle II

 

Diecezja Ełcka staje w obronie prawdy o św. Janie Pawle II i zachęca wszystkich wiernych do modlitwy oraz udziału w kwietniowej procesji. 

- Diecezja Ełcka staje w obronie prawdy o św. Janie Pawle II, jego świętości i wielkości. Nie możemy milczeć i patrzeć obojętnie. Stańmy w obronie prawdy o św. Janie Pawle II z różańcem w ręku, ponieważ tą bronią możemy pokonać wszelkie zło i wyprosić pokój. Ten oręż dała nam Maryja, która obiecuje zwycięstwo nad wszelkim złem. Tą modlitwą Różańcową przez całe swoje życie i posługiwanie walczył sam św. Jan Paweł II ze złem i zakusami szatana. Zaufajmy Maryi i naśladujmy św. Jana Pawła II. Używając tej broni, którą jest Różaniec, odniesiemy zwycięstwo - czytamy w komunikacie Biskupa Ełckiego Jerzego Mazura. 

Natomiast w niedzielę 2. kwietnia diecezja zachęca wszystkich wiernych, a szczególnie zrzeszonych we wspólnotach, ruchach, bractwach i stowarzyszeniach kościelnych oraz ludzi dobrej woli do zgromadzenia się w katedrze ełckiej o godz. 14.30, skąd wyruszy procesja z Najświętszym Sakramentem i palmami na Plac św. Jana Pawła II. 

Dodaj komentarz