Policjanci zapraszają młodzież na Turniej Strzelecki

zawody strzeleckie o puchar Komendanta Miejskiego Policji w Suwałkach

 

Komenda Miejska Policji w Suwałkach zaprasza młodzież ze szkół ponadpodstawowych do udziału w 13. edycji Turnieju Strzeleckiego.

 

Komenda Miejska Policji w Suwałkach wraz ze Stowarzyszeniem Kolekcjonerów Broni Policyjnej KRYZA, Zarządem Klubu Strzeleckiego LOK ,,Wigry” w Suwałkach, Klubem Strzeleckim „TARTGET” w Suwałkach organizują zawody strzeleckie o puchar Komendanta Miejskiego Policji w Suwałkach. Turniej odbędzie się w najbliższy piątek 2. lutego na terenie policyjnej strzelnicy przy ulicy Świerkowej 60. 

 

To już 13. edycja tego przedsięwzięcia, które od lat cieszy się dużym zainteresowaniem wśród młodzieży. Celem turnieju jest popularyzacja strzelectwa sportowego i ciekawa forma spędzania wolnego czasu. Drużyny reprezentujące poszczególne szkoły oraz osoby indywidualne zmierzą się o puchary i dyplomy.

 

Zapisy na zawody strzeleckie przyjmowane będą do 1 lutego 2024 roku. Regulamin i karta zgłoszeniowa dostępne są na stronie internetowej suwalskiej policji. Zgłoszenia należy przesłać  na adres: Komenda Miejska Policji w Suwałkach, ulica Pułaskiego 26 lub w formie elektronicznej: zesp.kadr.kmp@suwalki.bk.policja.gov.pl

 

-

Dodaj komentarz