Daniel Myszkowski Absolutnym Mistrzem

Daniel Myszkowski po raz czwarty zdobył oficjalny tytuł Mistrza Polski

Suwalczanin Daniel Myszkowski po raz czwarty zdobył oficjalny tytuł Mistrza Polski w kategorii Men's Physique 2022 oraz tytuł Absolutnego Mistrza.

Po rocznej przerwie znów na najwyższym stopniu podium stanął w miniony weekend suwalczanin Daniel Myszkowski, który już po raz czwarty został mistrzem Polski w Kulturystyce Fitness. Zawody organizowane przez Polski Związek Kulturystyki Fitness i Trójboju Siłowego odbyły się w Ożarowie Mazowieckim. Daniel nie tylko okazał się najlepszy w swojej kategorii fitness plażowe mężczyzn do 176 centymetrów, ale również otrzymał tytuł absolutnego Mistrza Men's Physique, wybieranego spośród wszystkich mistrzów zawodów.

Przypomnijmy, że w 2020 roku Daniel w Kielcach zdobył trzeci tytuł mistrzowski z rzędu i został pierwszym Polakiem z tym osiągnięciem. Teraz przed nim kolejny start - Mistrzostwa Europy IFBB w hiszpańskiej Santa Susana, które odbędą się w dniach 05-09 maja.