Wpadło sześciu kierowców pod wpływem

policjanci z suwalskiej drogówki sprawdzali stan trzeźwości kierowców

 

W poniedziałek (08.07) policjanci z suwalskiej drogówki badali trzeźwość kierowców. 6 z ponad 1040 przebadanych zdecydowało się wsiąść za kierownicę na „podwójnym gazie”.


Wczoraj policjanci z suwalskiej drogówki sprawdzali stan trzeźwości kierowców na suwalskich drogach. W różnych punktach skontrolowano w sumie 1040 kierowców. Sześciu z nich wsiadło za kierownicę po alkoholu. Wszyscy stracili prawa jazdy. 

 

53-latek, który kierował volkswagenem wpadł z rana na punkcie kontrolnym na ulicy Kościuszki. Mężczyzna miał 0,8 promila alkoholu w organizmie. 40-latek kierujący skodą zatrzymany został do kontroli na ulicy Utrata. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że miał on 0,6 promila alkoholu w organizmie. Natomiast po godzinie 6.00 w tym samym miejscu mundurowi zatrzymali toyotę do kontroli. 48-latek zdecydował się wsiąść za kierownicę, mając 0,6 promila alkoholu w organizmie. Na ulicy Reja badanie kierującego volkswagenem wykazało również 0,6 promila. Tuż przed godziną 7.00 na ulicy Pułaskiego 23-latek wsiadł za kierownicę, mając ponad 0,7 promila alkoholu w organizmie. Ostatni z nietrzeźwych kierujących został zatrzymany po tym jak spowodował kolizję. Badanie stanu trzeźwości, siedzącego za kierownicą volkswagena 48-latka wykazało, że mężczyzna ma 0,7 promila alkoholu w organizmie.

Dodaj komentarz