Spotkanie z Jakubem Żulczykiem w Bibliotece

Biblioteka Publiczna im. Marii Konopnickiej w Suwałkach zaprasza

 

Biblioteka Publiczna im. Marii Konopnickiej w Suwałkach zaprasza we wtorek 5. marca na spotkanie z pisarzem Jakubem Żulczykiem. Obowiązują bezpłatne wejściówki do odbioru w Bibliotece od 27. lutego.

 

5 marca o godz. 18.00 Biblioteka Publiczna im. Marii Konopnickiej w Suwałkach zaprasza na wyjątkowe wydarzenie – spotkanie z Jakubem Żulczykiem. Spotkanie odbędzie się w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Suwałkach ul. Muzyczna 1. Obowiązują wejściówki, które można będzie bezpłatnie odebrać od 27 lutego w Bibliotece przy ul. E. Plater 33A. Jedna osoba może odebrać 4 wejściówki. Możliwa jest także rezerwacja telefoniczna pod nr 87 565 62 46.

 

Jakub Żulczyk to znany polski pisarz, publicysta i scenarzysta. Jest autorem kilkunastu książek, w tym powieści, opowiadań i esejów, które często poruszają tematy społeczne, kulturowe oraz polityczne. Jego twórczość cechuje się wartką narracją, odważnymi spostrzeżeniami i ironią. Żulczyk jest także znany z udziału w licznych debatach publicznych oraz zaangażowania w życie kulturalne Polski. Jest autorem wielu znaczących książek jak mi.n "Wzgórze psów", "Radio Armageddon", czy "Ślepnąc od świateł". We wrześniu 2023 premierę miała jego najnowsza powieść „Dawno temu w Warszawie”, stanowiąca kontynuację powieści „Ślepnąc od świateł”. W listopadzie tego samego roku premierę miał mini serial na podstawie książki „Informacja zwrotna” w reż. Leszka Dawida, na platformie Netflix.

 

Dodaj komentarz