Koncert zespołu SUSZ - do wygrania bilety

Koncert zespołu SUSZ - do wygrania bilety

W niedzielę 28. lutego w sali im. A. Wajdy Suwalskiego Ośrodka Kultury wystąpi zespół SUSZ - z tej okazji mamy dla Was konkurs w którym do wygrania jest podwójne zaproszenie na koncert. 

 

Podczas lutowego koncertu w Suwalskim Ośrodku Kultury zespół zagra utwory z płyty „Romans, na której znalazło się osiem wierszy Bolesława Leśmiana oraz cztery nowe piosenki. Zespół zapowiada również muzyczną niespodziankę, być może zabrzmi poezja Mariny Cwietajewej. - To nie był łatwy rok. Jak wszystkim, także nam posypały się plany, a my z coraz większym dystansem i pokorą zastanawialiśmy się na co właściwie mamy wpływ. Otóż mamy wpływ na relacje między sobą. To był dobry rok jeśli chodzi o próby, docenianie tego co mamy, docenianie siebie nawzajem. Oby tak zostało między nami, bo sprzyja to muzyce. Leśmian wciąż podsyła nam nowe teksty, a my zamieniamy je w piosenki – mówi wokalistka zespołu, Monika Rudowicz.

 

Suwalski zespół SUSZ tworzą artyści, którzy wywodzą się z różnych światów muzycznych: rocka, jazzu, muzyki alternatywnej i tradycyjnej. Łączeniu różnych gatunków muzycznych zespół zawdzięcza oryginalne brzmienie. Grupa występuje w składzie: Monika Rudowicz (śpiew), Jan Czerniecki (gitara), Jerzy Korzun (perkusja), Piotr Skowroński (akordeon) i Józef Stankiewicz (bas, kontrabas). Autorką logo zespołu, okładki do albumu „Romans” oraz artystycznych wizualizacji do utworów z płyty, które będą ilustracją muzyki, jest Marta Łanczkowska, suwalska malarka i graficzka, instruktorka plastyki prowadząca w Suwalskim Ośrodku Kultury Pracownię Slow Art.

 

Koncert odbędzie się w niedzielę, 28 lutego o godz. 18.00 w sali im. A. Wajdy SOK. Bilety w cenie 20 zł dostępne online na www.bilety.soksuwalki.eu oraz w kasie biletowej SOK przy ul. Papieża Jana Pawła II 5. Z Suwalską Kartą Mieszkańca zniżki do 50%. Koncert realizowany jest w aktualnie obowiązującym reżimie sanitarnym. 

 

Bilety możecie też wygrać biorąc udział w naszym konkursie!

Dodaj komentarz