Zmieniamy się na lepsze. Dla Ciebie

Zmieniamy się na lepsze. Dla Ciebie

Dzielnica Przyszłości Sobola Biel ulepsza swoje osiedle, chcąc spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

 

Sobola Biel to wieloetapowe osiedle budowane od 2017 roku. Już ponad 200 mieszkańców odebrało klucze do swoich wymarzonych mieszkań. Niebawem zaś do sprzedaży trafią kolejne budynki.

 

Dzielnica Przyszłości stale się rozwija - projektowany jest wielofunkcyjny park ze strefą relaksu oraz sportu o powierzchni blisko 2 ha oraz reprezentacyjny pasaż będący miejscem spotkań mieszkańców. Deweloper w odpowiedzi na zapotrzebowanie najbardziej wymagających klientów wprowadził udogodnienia, które wyróżniają osiedle na tle konkurencyjnej oferty.

 

Osiedle budowane jest z cegły ceramicznej, będącej naturalnym materiałem, który przepuszcza parę wodną i nie zatrzymuje wody. Krótko mówiąc, ściany „oddychają”. Materiał wyróżnia bardzo dobra izolacja akustyczna i cieplna. Ponadto cegła ceramiczna nie jest palna, co wpływa na wyższe poczucie bezpieczeństwa. Sobola Biel dodatkowo ocieplana jest styropianem o wysokich parametrach termicznych.

 

Warto także wspomnieć o aspekcie estetycznym Soboli Biel. Osiedle charakteryzuje nowoczesne wykończenie, co wyraża się m.in. stylowymi, reprezentacyjnymi klatkami schodowymi oraz częściami wspólnymi. Elementy części wspólnych, wyróżniających osiedle to: kamień w całym ciągu komunikacyjnym, elegancki wiatrołap, duże i cichobieżne windy, wejście do klatek schodowych ozdobione płytami typu cembrit oraz balustrady ze stali nierdzewnej z bezpiecznym szkłem. Ponadto mieszkania w Dzielnicy Przyszłości wyposażone są w pakiet okien trzyszybowych, gwarantujących mieszkańcom ciszę i spokój, mniejsze zużycie ciepła i ochronę środowiska. Natomiast granitowe parapety nadają wnętrzom szyku oraz elegancji.

 

Mieszkańców osiedla chroni całodobowy monitoring. Kamery umieszczone zostały w najważniejszych miejscach takich jak, brama garażowa, czy wejścia do klatek schodowych. Monitoring zapewnia więc wszystkim wysokie poczucie bezpieczeństwa i komfort mieszkania. Dodatkowo każde mieszkanie wyposażone zostało w nowoczesny wideodomofon oraz drzwi antywłamaniowe, będące jednym z najważniejszych parametrów ochrony. Drzwi wyróżnia najwyższa estetyka i design. Obudowane są one bowiem pięknymi portalami o eleganckim i nowoczesnym stylu, zdobią w ten sposób klatki schodowe osiedla.

 

Sobola Biel to osiedle zdecydowanie warte uwagi, tym bardziej, że miła i profesjonalna obsługa w salonie sprzedaży znacznie ułatwia podjęcie ważnej decyzji jaką jest wybór idealnego mieszkania.

 

Dodaj komentarz