Gdzie znajdę najtańszy kredyt gotówkowy?

Gdzie znajdę najtańszy kredyt gotówkowy?

Kiedy chcemy wziąć kredyt gotówkowy to bardzo zależy nam na tym, aby koszta tego kredytu były jak najmniejsze. Jest to zrozumiałe, bo chyba każdy chciałby mieć jak najniższą kwotę do spłaty. Ale jak się w tym wszystkim rozeznać?

 

Co to znaczy: najtańszy kredyt gotówkowy?

Najtańszy kredyt gotówkowy to taki, który będzie miał najmniejszą kwotę do spłaty. To znaczy, że jeśli przykładowo bierzesz kredyt gotówkowy na 20 000 złotych i w banku A będziesz musiał spłacić łącznie 26 500 złotych, w banku B 26 000 złotych, a w banku C 25 000 złotych – to najtańszym kredytem będzie ten z banku C. Oczywiście to tylko trzy przykłady – na polskim rynku kredytów działa o wiele więcej banków oraz innych instytucji pozabankowych.

 

Odpowiedzią: ranking kredytów gotówkowych

Wchodząc na stronę wnioskomat.com możesz zajrzeć na aktualny ranking kredytów gotówkowych. To z całą pewnością pomoże Ci w zorientowaniu się, co do tego jak poszczególne oferty wyglądają na rynku. Jest to merytoryczna pomoc dla każdego, kto zastanawia się nad wzięciem kredytu gotówkowego – bez względu na cel oraz kwotę zobowiązania. Zajrzenie do rankingu kredytów gotówkowy będzie pierwszym krokiem we wnioskowaniu o przyznaniu kredytu.

 

Jak działa ranking kredytów gotówkowych?

Ranking kredytów gotówkowych działa tak, że możesz spojrzeć na oferty kredytowe, które mają najkorzystniejsze warunki finansowe. Nasz ranking jest aktualny względem każdego miesiąca – to znaczy, że jeśli czytasz o ofertach na naszej stronie w grudniu, a miesiąc później oferty się zmieniają, to masz dostęp do danych, które są na bieżąco aktualizowane. Dzięki temu masz pewność, że przedstawione kredyty gotówkowe nie będą nieaktualne. To sprawia, że możesz za każdym razem sprawdzać nasz ranking, dowolną liczbę razy, a i tak za każdym razem wyświetli Ci się to, co w danym momencie oferują kredytodawcy.

 

Czytając nasz ranking kredytów gotówkowych możesz zapoznać się z ofertami różnych kredytodawców. I tak, znajdziesz tutaj kredyty, które zaoferuje Ci: Bank Pocztowy, Santander Bank, Getin Bank, BNP Paribas, Alior Bank a także instytucje pozabankowe jak: Cofdis lub Smartney oraz kasy oszczędnościowo-kredytowe: SKOK Stefczyka i SKOK Chmielewskiego.

 

Przy każdej ofercie, która widnieje w rankingu kredytów gotówkowych znajdziesz kilka niezbędnych danych. Będzie to całkowita kwota kredytu wyrażona tzw. „widełkami” czyli od najmniejszej do największej sumy jaką dany bank bądź instytucja pozabankowa jest w stanie zaoferować. Znajdziesz też tutaj minimalny oraz maksymalny okres spłaty, również wyrażony „widełkami” – możesz wnioskować o kredyt z okresem kredytowania między minimum a maksimum czasu dla danej oferty. Przekonasz się również ile wynosi RRSO czyli Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania. Kolejną dostępną informacją dla Ciebie będzie oprocentowanie kredytu.

 

Jeżeli chcesz przeczytać więcej informacji o danym produkcie finansowym, zawsze możesz rozwinąć daną ofertę i dowiedzieć się więcej. Pamiętaj, że ranking daje Ci też korzyść w takiej postaci, że możesz obejrzeć ofertę Twojego banku, jak i zobaczyć oferty innych banków, a tym samym przekonać się, czy nie są one dla Ciebie korzystniejsze.

 

Można także skorzystać z narzędzia jakim jest kalkulator kredytu gotówkowego.

 

Najtańszy kredyt gotówkowy a zdolność kredytowa

Jeśli chcesz dostać kredyt gotówkowy to bank będzie chciał zbadać Twoją zdolność kredytową. Jest to nic innego jak sprawdzenie, czy będziesz dla banku wiarygodnym i wypłacalnym klientem. Wartość zdolności kredytowej będzie tym większa, im więcej będziesz zarabiał. Również rodzaj warunków zatrudnienia jest istotny – klienci z umową o pracę mają większe szanse niż ci z umowami zlecenie lub o dzieło.

Dodaj komentarz