Bonusy powitalne na skoki narciarskie. Lada moment start sezonu

Bonusy powitalne na skoki narciarskie. Lada moment start sezonu

Przed nami 43. sezon Pucharu Świata mężczyzn w skokach narciarskich. Dla Polaków to ogromna porcja wrażeń. Dlatego bukmacherzy szykują bonusy powitalne.

 

To odpowiedź zakładów wzajemnych na duże zainteresowanie typerów w sezonie zimowym tą dyscypliną sportową. Nie można wykluczyć, że i tym razem Kamil Stoch wraz z innymi reprezentantami naszego kraju zaskoczą dając nam wiele radości. Nowa odsłona Pucharu Świata w skokach narciarskich rusza już 20 listopada 2021 roku na skoczni Aist w rosyjskim Niżnym Tagile i potrwa długo, bo do 27 marca 2022 roku. Wbrew warunkom atmosferycznym panującym na zewnątrz, z pewnością będzie to kolejny gorący sezon obfitujący w emocje z najwyższej półki, którymi będą się cieszyć nie tylko fani skoków narciarskich, ale również gracze zakładów bukmacherskich.

– Dlatego firmy bukmacherskie z pewnością przygotują całkiem ciekawe bonusy powitalne. Będą one miały na celu dodatkowo zachęcać typerów do zainteresowania się skokami narciarskimi, jak i obstawiania zdarzeń związanych z tą dyscypliną – mówi Amadej Walczak, ekspert bukmacherski będący również analitykiem sportowym.

Bukmacherzy bonusy powitalne przygotują także dla fanów skoków

Biorąc pod uwagę popularność tej dyscypliny sportowej w naszym kraju, to nieuniknione. Zakłady wzajemne z całą pewnością sprezentują kibicom szereg promocji, które w sezonie zimowym uatrakcyjnią im starty naszych rodaków w Pucharze Świata. W nadchodzącym sezonie będziemy mogli liczyć aż na trzynastu zawodników, jacy znaleźli się w kadrze A mężczyzn:

 

 • Stefan Hula
 • Kacper Juroszek
 • Maciej Kot
 • Jarosław Krzak
 • Dawid Kubacki
 • Klemens Murańka
 • Tomasz Pilch
 • Andrzej Stękała
 • Kamil Stoch
 • Paweł Wąsek
 • Jakub Wolny
 • Aleksander Zniszczoł
 • Piotr Żyła

 

Rzecz jasna tylko niewielka część z nich włączy się do poważnej rywalizacji, której stawką jest Kryształowa Kula, czyli nagroda przyznawana przez Międzynarodową Federację Narciarską za zwycięstwo w końcowej klasyfikacji Pucharu Świata. Niemniej z całą pewnością występ każdego z nich będzie elektryzował Polaków zgromadzonych zarówno przed telewizorami, jak i na trybunach.

 

Bonusy powitalne bez depozytu, z depozytem oraz inne promocje dostępne dla typerów obstawiających skoki narciarskie

Biorąc pod uwagę liczbę legalnych bukmacherów w naszym kraju, promocji w trakcie sezonu zimowego nie będzie brakować. Do dyspozycji graczy będzie aż 35 konkursów, z czego 28 z nich to rozgrywki indywidualne, a ponadto mamy 5 konkursów drużynowych oraz 2 mieszane. A więc nie będzie niczego zaskakującego w tym, że tacy bukmacherzy jak STS, Totolotek, LVBet, ETOTO, czy Fortuna bonusy powitalne różnego rodzaju będą mieli przygotowane na długo przed rozpoczęciem Pucharu Świata.

 

Koniec końców obstawianie skoków narciarskich nie ogranicza się wyłącznie to wytypowania suchego wyniku. Zwykle to rozbudowana propozycja pozostawiająca ogromne pole manewru do działania. Zacznijmy od tego, że lada dzień typerzy będą mogli wytypować zwycięzców całego cyklu Pucharu Świata, czy Turnieju Czterech Skoczni. – Akurat w tym wypadku warto pokusić się o obstawienie swojego typu jeszcze przed startem pierwszego konkursu.

- Obecnie możemy liczyć na wyższy kurs względem tego, co otrzymamy po pierwszych skokach. Wraz z klarowaniem się faworytów do zdobycia Kryształowej Kuli, kurs będzie spadał – wyjaśnia Amadej Walczak.

 

ddd

 

Przed rozpoczęciem sezonu można zaopatrzyć się w bonus powitalny, który będziemy mogli przeznaczyć na skoki narciarskie. Do naszej dyspozycji będą między innymi bonusy bez depozytu, dzięki którym możemy obstawiać nasze typy bez zbędnego ryzyka. Ale na doświadczonych graczy czekają również bonusy z depozytem. Ponadto, warto pochylić się nad rozbudowaną ofertą poszczególnych bukmacherów, czyli pakietami różnych promocji.

 

Czy najlepsze bonusy powitalne bukmacherzy wypuszczą właśnie na skoki narciarskie?

To bardzo prawdopodobne. Zwłaszcza, że w wielu innych dyscyplinach będziemy przechodzić przez okres międzysezonowy, bądź staniemy przed obliczem przerwy zimowej oczekując na start rundy wiosennej. Zakłady sportowe nie lubią zastoju w biznesie, dlatego z całą pewnością rzucą większe siły na sporty zimowe, w tym na skoki narciarskie cieszące się w naszym kraju dużą popularnością.

– Na wybór bonusu powitalnego warto jeszcze trochę poczekać, bo wkrótce pojawią się znacznie ciekawsze oferty – zauważa Amadej Walczak, ekspert od zakładów bukmacherskich. W trakcie sezonu skoków narciarskich będziemy mogli je wykorzystać na wiele sposobów.

 

Zacznijmy od tego, że przed konkursami możemy wytypować zwycięzcę oraz podium zawodów. Ponadto, jest też opcja wskazania części klasyfikacji, w której znajdzie się wybrany skoczek. To widełki obejmujące lokaty 1-3, 1-6, 1-10, 1-15, jak również 1-30, a więc wytypowanie, czy dany sportowiec dostanie się do drugiej serii. Oczywiście nie będziemy mogli narzekać na brak zakładów specjalnych. „Ilu Polaków zmieści się w TOP10?” – między innymi na takie pytania będziemy mogli odpowiadać w ramach zakładów bukmacherskich.

 

Ale wisienką na torcie pozostają zakłady na żywo! Śledząc na bieżąco konkurs skoków można wskazać, jaką odległość osiągnie skaczący właśnie sportowiec. Zakłady sportowe oddają do dyspozycji graczy również opcję Head to Head. Tutaj można obstawiać pojedynki. Dostaniemy od bukmachera zestawienie dwóch skoczków i trzeba będzie zaznaczyć tego, który w imprezie zajmie lepszą pozycję.

***

Sezon 2021/2022 Pucharu Świata w skokach narciarskich zakończy się słynnym konkursem lotów narciarskich w Planicy, co będzie miało miejsce 27 marca 2022 roku. Do tego czasu możemy się spodziewać ogromnych emocji iskrzących podczas konkursów odbywających się na najpopularniejszych skoczniach całego świata. Oczywiście nie zabraknie również zawodów odbywających się w Zakopanem oraz w Wiśle. I to właśnie w tej drugiej z wymienionych miejscowości odbędzie się jeden z pierwszych konkursów Pucharu Świata. Zawody na skoczni im. Adama Małysza odbędą się już 4 i 5 grudnia.

Dodaj komentarz