Przetarg na boisko wielofunkcyjne przy ZS 4

zaprojektowanie i budowa boiska wielofunkcyjnego wraz z zadaszeniem

 

Suwalski Ratusz ogłosił przetarg na zaprojektowanie i budowę boiska wielofunkcyjnego wraz z zadaszeniem i niezbędną infrastrukturą przy Zespole Szkół nr 4 w Suwałkach.

 

Nowa hala sportowa o powierzchni blisko 1000m2 powstanie przy Zespole Szkół nr 4 w Suwałkach. Miasto pozyskało na ten cel dotację z Ministerstwa Sportu i Turystyki w wysokości 2 450 000 zł. Inwestycja zakłada wykonanie projektu budowlanego oraz m.in budowy zadaszenia łukowego o konstrukcji samonośnej, boiska wielofunkcyjnego z polem gry 20x40m2 i nawierzchnią poliuretanową, zaplecza szatniowo – łazienkowego, instalacji elektrycznej i oświetlenia hali, monitoringu, czy też mobilnej strzelnicy laserowej na minimum cztery stanowiska. Instalacje mają być możliwe do rozkładania i instalowania na hali na czas prowadzenia zajęć strzeleckich. Obiekt wyposażony zostanie w instalację elektryczną i oświetlenie wewnętrzne z oprawami LED, instalację fotowoltaiczną, instalację grzewczą zasilaną paliwem gazowym oraz instalację wentylacji i klimatyzacji. Zostanie wykonane zaplecze sanitarno-szatniowe o powierzchni ponad 100m2. Do obiektu zostanie zakupione również wyposażenie sportowe.

 

Oferty należy składać do 4. marca. Termin wykonania zamówienia: do 250 dni kalendarzowych licząc od dnia zawarcia (podpisania) umowy, nie później niż do dnia 30.11.2024 r, w tym:

  • etap I - uzyskanie prawomocnej decyzji o pozwoleniu na budowę - do dnia 31.08.2024r,
  • etap II - budowa boiska wielofunkcyjnego wraz z zadaszeniem i niezbędną infrastrukturą - do 250 dni kalendarzowych licząc od dnia zawarcia (podpisania) umowy, nie później niż do dnia 30.11.2024r.

Dodaj komentarz