Druga z rzędu porażka Ślepska

Ślepsk Malow Suwałki - Trefl Gdańsk 1:3

W spotkaniu 4. kolejki siatkarskiej PlusLigi zawodnicy Ślepska Malow Suwałki przegrali we wtorek (01.10) w hali Suwałki Arena z Treflem Gdańsk 1:3.

Po przegranej przed kilkoma dniami na wyjeździe z Cuprum Stilon Gorzów, tym razem siatkarze Ślepska Malow Suwałki musieli przełknąć gorycz porażki przed własną publicznością. Podopieczni trenera Dominika Kwapisiewicza pierwszego seta przegrali 23:25, ale szybko wzięli się do odrabiania strat i kolejną partię zwyciężyli 25:22, doprowadzając do remisu. Później jednak triumfowali już tylko goście. Trefl kolejne sety zwyciężał 25:27 i 21:25, a całę spotkanie 1:3. MVP, czyli najlepszym zawodnikiem spotkania, został Piotr Orczyk, przyjmujący zespołu z Gdańska.

Po czterech rozegranych spotkaniach Ślepsk ma na koncie sześć punktów i zajmuje na ten moment szóste miejsce w ligowej tabeli. Liderem z dwunastoma punktami jest Jastrzębski Węgiel. W następnej serii gier biało-niebiescy zmierzą się na wyjeździe PGE GiEK Skrą Bełchatów. Mecz już w najbliższą sobotę 5. października.