AZS Olsztyn wyjeżdża z kompletem punktów

Ślepsk Suwałki - AZS Olsztyn 1:3

W meczu 15. kolejki PlusLigi siatkarze Ślepska Malow Suwałki przegrali w hali Suwałki Arena z Indykpolem AZS Olsztyn 1:3.

Po drugiej w tym sezonie wymuszonej przerwie związanej z wykryciem w drużynie przypadków zakażenia koronawirusem, we wtorek (01.12) siatkarze Ślepska powrócili do rywalizacji. Do Suwałk przyjechał Indykpol AZS Olsztyn z którym w 2. kolejce bieżącego sezonu biało-niebiescy pewnie wygrali 3:0. Tym razem to goście zaprezentowali się na parkiecie z lepszej strony i zdobyli komplet punktów. W pierwszym secie goście zwyciężyli 25:19, a w drugim po zaciętym boju 28:26. Dopiero w trzeciej partii podopiecznym Andrzeja Kowala udało się zmniejszyć straty i wygrać 25:19, ale na tym się skończyło. W partii numer cztery Ślepsk praktycznie nie istniał i wysoko przegrał 25:14. MVP, czyli najlepszym zawodnikiem spotkania został Wojciech Żaliński, przyjmujący gości.

Kolejny mecz siatkarze Ślepska Malow Suwałki rozegrają dopiero 14 grudnia, kiedy to zmierzą się w rewanżowym meczu z Asseco Resovią Rzeszów. Początek spotkania w hali sportowo-widowiskowej "Suwałki Arena" o godzinie 17:30. Transmisję wydarzenia przeprowadzi Polsat Sport Extra. Relacja radiowa dostępna będzie na antenie Polskiego Radia Białystok.