Utrudnienia na drodze Suwałki-Jeleniewo

tymczasowa organizacja ruchu na drodze Suwałki – Potasznia – Okrągłe – Jeleniewo

Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe S.A. w Suwałkach informuje o rozpoczęciu robót budowlanych i wprowadzeniu tymczasowej organizacji ruchu na drodze powiatowej Suwałki – Potasznia – Okrągłe – Jeleniewo.

 

Powiat Suwalski zlecił Przedsiębiorstwu Drogowo-Mostowemu rozbudowę drogi powiatowej Suwałki (ul. Szpitalna, Krzywólka, ul. bez nazwy) – Potasznia – Okrągłe – Jeleniewo w ramach projektu: „Doliną Czarnej Hańczy” - promocja bioróżnorodności i udostępnienie turystyczne obszarów chronionych powiatu suwalskiego”. Prace obejmować będą budowę ciągu pieszo – rowerowego, przebudowę zjazdów i odwodnienie drogi. W związku z tym wykonawca zawiadamia o rozpoczęciu robót budowlanych i wprowadzeniu tymczasowej organizacji ruchu na czas budowy. Wszystkich użytkowników drogi proszą o bezwzględne stosowanie się do wprowadzonego oznakowania w obrębie prowadzonych prac.

6 Komentarzy

Mieszkaniec Je…

12/03/2021

Chodnik pieszo - rowerowy będzie ale tylko w Krzywulce i Potaszni Wujt Suwałk o to zadbał ale niestety Wujt Jeleniewa już nie, olał sprawę i nawet nie starał się o chodnik w terenie zabudowanym. Dzieci do szkoły chodzą po asfalcie a kierowcy w tamtym miejscu jeżdżą naprawdę szybko. Szkoda że nie pomagają nawet petycję mieszkańców Brak zainteresowania że strony władz o bespieczenstwo mieszkańców. 

Mieszkaniec

12/03/2021

Całkowita prawda , mieszkańcy sami muszą walczyć o to by było bezpiecznie , brak porządnej nawierzchni , brak chodnika ,brak oświetlenia  . Brak słów . Wójt powinien wykazać troszkę inicjatywy by zapewnić bezpieczeństwo , po tej drodze chodzą dzieci do szkoły ,  jest dosyć mocno użytkowana przez samochody ciężarowe .Chodnik i jeszcze raz Chodnik czy to tak wiele .  

tylko przed wyborami poznaje ludzi i obiecuje góry a po wyborach to ma wszystkich w ..... i to są efekty

Do Mieszkańca …

13/03/2021

To jest droga powiatowa i to powiat - a nie gmina - robił dokumentację projektową na drogę. To powiat jest odpowiedzialny za przetarg i za całą inwestycję. 

Dodaj komentarz