Podział punktów z Wissą Szczuczyn

Wigry Suwałki - Wissa Szczuczyn 2:2

 

Mimo prowadzenia 2:0 suwalskie Wigry ostatecznie tylko zremisowały 2:2 sobotnie (28.10) spotkanie na Stadionie Miejskim w Suwałkach przeciwko Wissie Szczuczyn.

 

Na pierwszą bramkę kibice zgromadzeni na Stadionie Miejskim w Suwałkach musieli czekać ponad godzinę. W 62 minucie gry dokładne dośrodkowanie strzałem głową wykończył Kacper Rejterada i gospodarze wyszli na prowadzenie. W 79 minucie prowadzenie Wigier podwyższył Bartosz Gużewski, który dobił strzał oddany pierwotnie przez Krzysztofa Cudowskiego. Biało-niebiescy jeszcze myślami przy podwyższonym prowadzeniu zagapili się i błyskawiczne po wznowieniu gry od środka stracili bramkę na 2:1, a do bramki strzeżonej przez Macieja Aleksandrowicza trafił Przemysław Modzelewski. W ostatniej minucie regulaminowego czasu gry ponownie do siatki trafili goście. Bramka Daniela Kacprzyka po rzucie rożnym sprawiła, że ostatecznie mecz zakończył się podziałem punktów.

 

Po 15. rozegranych spotkaniach Wigry mają na koncie 39 punktów i zajmują drugie miejsce w tabeli IV Ligi. Jeden punkt więcej, ale też i jeden mecz rozegrany mniej, ma KS Wasilków, który w tek kolejce pewnie wygrał swój mecz z Turem Bielsk Podlaski 4:0 i jest liderem tabeli.

 

Kolejne spotkanie podopieczni Pawła Cimochowskiego rozegrają w niedzielę 5. listopada. Wigry zmierza się na wyjeździe z dziewiątym w tabeli KS Michałowo. Początek spotkania o godzinie 13:00.

2 Komentarzy

Suwalscy trenerzy udowodnili ze awans z ta druzyna przerasta ich,sklad druzyny jest dobry ale gra obronna fatalna,awans trzeba odlozyc, Wigry na wiosne z 5 nalepszymi druzynami graja na wyjazdach

Jas Wedrowniczek

29/10/2023

Bo nastepny sezon skonczymy w IV lidze, brak koncetracji, dziecinne zachowania jak na boisku pod blokiem, trener nie reaguje co dzieje sie na boisku...tragedia

Dodaj komentarz