Piknik Charytatywny dla Moniki Halickiej

Piknik Charytatywny dla Moniki Halickiej, która choruje na rzadką, nieuleczalną chorobę.

 

W niedzielę 18. czerwca w godzinach od 12:00 do 18:00 pod Wiatą Hotelu Loft 1898*** w Suwałkach odbędzie się Piknik Charytatywny dla Moniki Halickiej, która choruje na rzadką, nieuleczalną chorobę.

 

Pomoc może mieć wiele twarzy, a jedną z nich jest wspaniała zabawa, muzyka, smaczne jedzenie i hojność ludzkiego serca. Wszystko to spotka się w jednym miejscu, w jednym czasie, z jednym celem - pomóc Monice Halickiej. Suwalczanka choruje na rzadką, nieuleczalną chorobę - ataksję rdzeniowo - móżdżkową z zespołem pozapiramidowym. Potrzebuje finansowego wsparcia, aby móc walczyć o zdrowie zagranicą.

 

Piknik Charytatywny to wydarzenie, które łączy serca, pomaga i jednoczy. Serdecznie zapraszamy wszystkich 18 czerwca, w godzinach od 12:00 do 18:00 pod Wiatę Hotelu Loft 1898*** przy ul. Pułaskiego 24K. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Prowadzącym tego niezwykłego dnia będzie Mariusz Słoma Słomiński, którego zaangażowanie i charyzma na pewno umilą nam czas. Zabierzcie swoje rodziny, przyjaciół, znajomych i dołączcie do nas w tym dniu pełnym pozytywnej energii i pomocy.

 

Piknik obfitować będzie w wiele atrakcji. Scenę zapełnią zespoły muzyczne Densi, The Dance i Deerka, które zagrają na żywo, dostarczając nam energetycznej muzyki i niezapomnianych wrażeń. Ponadto, usłyszymy przepiękne głosy Emilii Taraszkiewicz i Moniki Brezgieł, które sprawią, że ten dzień stanie się jeszcze bardziej wyjątkowy. Równie kusząca jak muzyka będzie oferta kulinarne. Szefowie kuchni, Karol Gudajtys i Kamil Babkowski, zadbają o nasze podniebienia przygotowując pyszności na grillu. Kiermasz ciast, wypieków, kartaczy i innych przysmaków pozwoli nam cieszyć się smakami domowej kuchni i przyczyni się do zbierania funduszy. Dla najmłodszych przygotowane będą atrakcje w postaci animacji i eksperymentów dla dzieci. Dodatkowo, fotobudka 360 oraz strzelnica dostarczą radości i niezapomnianych chwil. Nie zapominajmy także o licytacjach voucherów i fantów. Każda licytacja, każda złotówka, jest krokiem do pomocy Monice. Zapraszamy do wspólnej zabawy i pomocy. Pokażmy, jak wiele możemy zdziałać razem!

 

Dodaj komentarz