Kolejne miliony na rehabilitację pocovidową w regionie

Ośrodek rehabilitacji w Suwałkach otrzymał blisko 73 tysiące złotych

 

Zarząd województwa podlaskiego przyznał kolejne miliony z funduszy europejskich na rehabilitację pocovidową. Środki trafią m.in. do ośrodka rehabilitacji w Suwałkach.

 

Zarząd województwa na posiedzeniu w czwartek, 26 października, zwiększył po raz czwarty dofinansowanie dla prowadzonego już projektu z zakresu rehabilitacji po przebytej chorobie COVID-19. Dodatkowe wsparcie na zwalczanie powikłań u pacjentów po zarażeniu wirusem otrzymają m.in. szpital w Grajewie, ośrodek rehabilitacji w Suwałkach czy Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Białymstoku. Tym razem przyznano ponad 3 mln zł.

 

Ośrodek rehabilitacji w Suwałkach otrzymał blisko 73 tysiące złotych. Dzięki temu placówka zostanie wyposażona np. w urządzenie elektrolecznictwa z laserem i ultradźwiękami oraz stół rehabilitacyjny do masażu.

3 Komentarzy

Ciekawski Lewak

30/10/2023

N oi teraz kasa poszła bez posła Zilińskiego. Moża pytam? Można! I dalej będzie szła i okaże się że poseł co wszytkich olewa nie jest do niczego potrzebny. Może jeszcze w starostwie gdzie go pokażą ale to będą ostatnie jego podrygi i jego prz...upasa ze starostwa

Dodaj komentarz