Blisko 100 tys. zł dla Rodzinnych Ogródków Działkowych

prezydent miasta spotkał się z przedstawicielami Rodzinnych Ogródków Działkowyc

 

Budowa lub modernizacja infrastruktury służącej wszystkim użytkownikom działek - to cel dotacji przyznanej Rodzinnym Ogródkom Działkowym przyznanej przez władze Suwałk, w wysokości blisko stu tysięcy złotych.

 

W środę (19.06) w suwalskim Ratuszu Czesław Renkiewicz, prezydent miasta spotkał się z przedstawicielami Rodzinnych Ogródków Działkowych działających na terenie miasta, aby podpisać z nimi umów na dofinansowanie ich działalności. Środki w wysokości łącznej blisko stu tysięcy złotych będą przeznaczone na budowę lub modernizację infrastruktury służącej wszystkim użytkownikom działek. 

- Po raz kolejny przekazujemy dotacje dla Rodzinnych Ogrodów Działkowych. Każdego roku zabezpieczamy kwotę do Waszej dyspozycji. Po tych kilku latach widać efekty naszej współpracy i cieszę się, że dalej chętnie korzystacie z tych środków. To bardzo fajna inicjatywa, dzięki niej możemy pomagać mieszkańcom w renowacji miejsc ich wypoczynku  – powiedział prezydent Suwałk.

Zestawienie wniosków o dotację celową z budżetu Miasta Suwałk na 2024 rok na dofinansowanie infrastruktury ogrodowej służącej do wspólnego użytkowania przez użytkowników działek rodzinnych ogrodów działkowych, położonych na terenie Miasta Suwałk można znaleźć poniżej.

 

tabela

1 Komentarzy

Dodaj komentarz