Trzy świetlice powstaną w Gminie Suwałki

Gmina Suwałki zajęcia dla młodzieży

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Suwałkach zaprasza dzieci i młodzież zamieszkującą na terenie gminy Suwałki do udziału w projekcie pn.: „Utworzenie sieci świetlic środowiskowych w gminie Suwałki”.

 

W ramach projektu powstaną trzy świetlice środowiskowe: w Nowej Wsi, Płocicznie-Tartak i Przebrodzie. Ich celem jest zapewnienie profesjonalnej opieki opiekuńczo-wychowawczej oraz edukacyjnej podopiecznym świetlic środowiskowych.

 

Formularze zgłoszeniowe można składać w biurze projektu: Urząd Gminy Suwałki, ul. Świerkowa 45, 16-400 Suwałki, pok. nr. 115. Termin składania formularzy do: 30.10.2020 r. do godziny 15.00. Szczegółowe warunki i kryteria rekrutacji określa regulamin rekrutacji dostępne są na stronie Urzędu Gminy Suwałki.

1 Komentarzy

Gminniak Pospolity

26/10/2020

Nareszcie! W końcu legalnie można się pozbyć tego balastu biegającego po mieszkaniu i wznoszącego okrzyki. Takie świetlice to prawdziwy ratunek dla nas, umęczonych rodziców gminy suwałki. Też chcemy czegoś od życia zatruwanego przez potomstwo. Chcemy oddychać pełną piersią i móc korzystać z szeregu atrakcji przygotowanych przez gminę podczas gdy nieletni będą się środowiskować w tych ośrodkach odosobnienia.

Dodaj komentarz