Nauka jazdy na nartach dla dzieci z powiatu suwalskiego i sejneńskiego

Fundacja im. Wojciecha Fortuny dofinansowana z Ministerstwa Sportu i Turystyki

 

Dzieci z powiatu suwalskiego i sejneńskiego mają możliwość korzystania z nauki jazdy na nartach. Fundacja im. Wojciecha Fortuny ponownie otrzymała dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystyki.

 

Najlepszym przepisem na poprawę swoich umiejętności jazdy na nartach jest praktyka – osoby, które pokochają tego typu aktywność, będą wracać na stok w każdym sezonie. Fundacja im. Wojciecha Fortuny ponownie otrzymała dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach zajęć dofinansowanych ze środków Funduszu Zajęć Sportowych dla Uczniów. Dzieci z powiatu suwalskiego i sejneńskiego mają możliwość korzystania z nauki jazdy na nartach. Jazda na nartach jest dla każdego, tutaj wiek oraz kondycja fizyczna nie gra roli. Zjazdy ze stoku to dobra zabawa, w związku z tym uczniowie klas IV –VI ze szkół podstawowych kontynuują lekcje nauki jazdy na nartach  w Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Szelmencie.

 

Uczestnicy projektu pod okiem wykwalifikowanych instruktorów rozpoczynają zajęcia od podstawowych technik, które ułatwią im opanować jazdę. Uczniowie starsi,  którzy brali już udział w poprzednich edycjach projektu i są już obyci ze sprzętem, opanowując podstawy, chętnie sięgają po nowe wrażenia, jakim jest jazda na snowboardzie.

 

5 Komentarzy

Wacław

05/03/2023

Dodane przez Danuta w odpowiedzi na

Pani Danuto: odpowiedź nie jest polityczna ale realistyczna, bo po prostu nie ma śniegu i szybko nie będzie, nawet nie można go kupić.

Lat mam dużo, ale się tego nie wstydzę i wbrew Pani posądzeniom nikogo nie nienawidzę. Tak samo lubię PiS, jak innych. I tu i tam są dobrzy i źli ludzie.

  • Kochani ne ma jak radość dzieci. Moje wnuk nauczyły się jeździć na nartach na Szelmencie. Teraz kiedy przyjada to pytają tylko kiedy jedziemy na Szelment. Przeciez wystarczy tylko ta ośla łączka.  A śniegu jest wystarczająco do nuki jazdy na martach.

Dodaj komentarz