Chciał wręczyć posłowi nożyczki "za zasługi w przecinaniu wstęg"

otwarcie ścieżki rowerowej z Płociczna do Bryzgla

 

Do swego rodzaju happeningu doszło w środę (27.09) podczas otwarcia ścieżki rowerowej z Płociczna do Bryzgla. Kandydat Konfederacji do Sejmu Adrian Stankiewicz chciał wręczyć posłowi Jarosławowi Zielińskiemu z Prawa i Sprawiedliwości wielkie złote nożyczki. Rozsypane zostało również konfetti. 

 

Do niecodziennej sytuacji doszło wczoraj podczas oficjalnego oddania do użytku ścieżki rowerowej z Płociczna w gminie Suwałki do Bryzgla w gminie Nowinka. Nowa, pięciokilometrowa ścieżka to atrakcja dla mieszkańców i turystów, przebiegająca przez Wigierski Park Narodowy. Ścieżka rowerowa kosztowała blisko 5 milionów złotych, a inwestycja była możliwa dzięki dofinansowaniu z Polskiego Ładu oraz Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.

 

Jak bywa w tego typu sytuacjach oddania nowej inwestycji do użytku, na miejscu pojawiają się samorządowcy z regionu, aby dokonać symbolicznego przecięcia wstęgi. Wczorajsza uroczystość została zakłócona przez Adriana Stankiewicza, kandydata Konfederacji do Sejmu, który postanowił wręczyć posłowi Prawa i Sprawiedliwości Jarosławowi Zielińskiemu wielkich, złotych nożyczek, jak sam powiedział, za zasługi w przecinaniu wstęg. W pewnym momencie wystrzelone zostało również konfetti. Według filmiku, który pojawił się w internecie poseł nożyczek nie przyjął. Przejął je starosta suwalski Witold Kowalewski. 

 

Źródło Filmu: Adrian Stankiewicz

24 Komentarzy

Gość

28/09/2023

Tak to jest jak gówniarze pchają się do parlamentu. Chłopczyk w jednym z wywiadów na pytanie - dla czego uważa że jest dobrym kandydatem, stwierdził bez żenady że ma dobry wygląd bo często chodzi na siłkę to się nadaje. W zasadzie może miał i rację, bo połowa sejmu to tacy gugusie. Zieliński nie jest idealny i  przesadza z tymi wstęgami, ale jak by nie miał udziału w tych inwestycjach, to by go nie zapraszali. Jak się nie ma nic do zaoferowania, to się robi "kartonową" kampanię jak jeden z kandydatów z Suwałk lub pajacuje jak ten chłoptaś.

Ostatnio Zieliniak nie ma czasu iść do kibla  bo codziennie coś przecina i nożyczki mu się pewnie śnią po nocach, mógł przyjąć miałby niezłą pamiątkę XD

Za to starosta dał klasę wyzywając od gówniarzy. Może i nie lubie tego stankiewicza bo to młody nieopierzony i pcha się do koryta ale starosta z taka wypowiedzią to dno i wodorosty. Ale pycha idzie przed upadkiem… dzieci starosty bynajmniej nie na swoich posadach a jak konfa dojdzie kiedyś do władzy nawet nie w tej kadencji to… czy ten człowiek myśli obrażając innych???? Wstyd starosta 

Starosta prawdę powiedział. Jak ktoś się zachowuje jak gówniarz, to trzeba to nazywać po imieniu.

Może  i prawdę powiedział ale na tym stanowisku starosty to po prostu nie przystoi... ten "gówniarz" jak go nazwał starosta był grzeczny i kulturalny a starosta gorzej jak ten "gówniarz". Nic takiego dennego zachowania nie usprawiedliwia. Nawet jeżeli starosta tak uważał i tak jest to sposób wyrażenia tego był denny.

Brawo!!! Ale zgasił tego błazna Zieliniaka!!!!! Normalnie szacun!!!! A Witek Kowalewski jaki cham, wyrywać młodemu nożyczki??? Nie bądź taki wazeliniarz bo i tak cie nie wybiorą na starostę ty prostaku! Jeszcze Szlaszyński, nie spodziewane żeby porządny chłop z Przerośli błaźnił się przed Zielińskim nawet za stołek, wiecej szacunku do siebie chłopaki....

Panie Starosto. Jeden z twoich radnych jest w Konfie i nawet startuje do sejmu. Czy to prawda? Czemu o tym tak cicho?  Czy myślisz że on cię wybierze w przyszłości na starostę??? wiec więcej pokory człowieku.

Konfa nie moja bajka, kolesia nie znam, ale zrobił fajną akcję. Tego obciachowego cięcia jest do obrzydzenia za duzo. Oni za pracę biorą tysiące zlotych i jest to zbędne. Wystarczyla by informacja na stronie urzedu: od dnia xxx ścieżka rowerowa została udostępniona mieszkańcom. I tyle. Robią żenadę to mają cyrk. 

Anonymous

29/09/2023

Młodzi nie dajcie się. Nie pozwólcie, żeby leśnie dziadki kształtowały Waszą przyszłość. Po trzydziestu latach w polityce mają już godne emerytury. Wy na swoje musicie jeszcze zapracować i macie dokładnie tyle samo lat, kiedy oni zaczynali na początku lat 90-tych ubiegłego wieku! Teraz nawet czują wiatry zmian, bo wiedzą jak się przetasować, żeby żyć spokojnie. Może już najwyższy czas, żeby ze sceny zejść ....? A jak nie, to znowu tańce hawajskie, konfetti, armaty, rozściełane dywany, i patrole z odpalonymi kogutami na każdym skrzyżowaniu. Megalomania w oczach i zerkanie na kamerę, pustka w oczach i małość. 

Obaj mieli dziadków w Wehrmacht, czyli w niemieckim wojsku. Złote nożyczki tego nie zmienią.

A dlaczego Pan Zieliński nie pojedzie do Padmy, Forte, Salagu itp. tylko trzyma się wojska, policji? Bo Pan poseł wysoko mierzy, a pozostali są dla niego za mali. 

Dla starosty to było widać jak słoma wystawała z butów. Buractwo. Wstyd Panie starosto! 

Braun, Mentzen, Mikke, Sommer, Wipler to nie moja bajka. Nazwiska niemieckie, poglądy antypolskie.

Gość

30/09/2023

Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka. Błaznował Zieliński setki razy przecinając wstążki to i z niego łacha ktoś pociągnął zasłużenie :) Biedny teraz w depresję wpadnie jak już ma na tacy, że z niego drwią i się śmieją po pachy wszyscy dokoła. :) Został mu jedynie klub najbardziej zaufanych wazeliniarzy z powiatu.

Swiadomy Goyim

30/09/2023

Kto tu był w Suwałkach w roku 1989 to zna cała prawdę o tej specyficznej Republice szwagrów i pociotek  dla który nepotyzm i korupcja to obyczaj gdyż tu nigdy nie było żadnej cywilizacji po tym jak Książę senioralny  sandomiersko -krakowski Leszek Czarny dokonał ostatecznego zniszczenia bandyckiego i łobuzerskiego plemienia Jaćwingów aka Jazygów w bitwie nad Narwią w roku 1282 a ,ostatecznego wyroku na tym bandyckim plemieniu dokonał Komtur z Braniewa z roku 1283.A po tych faktach tutaj na Suwałszczyznie była tylko leśna dzicz ponad 150 lat ,kiedy ponownie z Mazowsza książę Ziemowit dokonał pierwszy alokacji czyli osiedlenia z Mazowsza i Prus. .Zatem spytajcie się tego geniusza  Zielińskiego co on robił po roku 1989 po ukończeniu Polonistyki na Uniwersytecie Gdańskim?. Spytajcie się też tego mędrca i politykiera  ile on stworzył w swoim życiu  miejsc pracy ze swojej kiszeniu gdyż kto ma zdrowy rozsądek wie że  jakikolwiek rząd nie ma własnych pieniędzy,jest  tylko gołodupcem który żeruje na narodzie.. Natomiast tego wielkiego dobrodzieja i polityka oraz jego licznych pospolitych nominatów strategia jest  taka że wszystko może się walić i upadać ekonomicznie w całym obszarze Suwalszczyzny ale  przyspawanie to stołków korzyści z tego płynące dla ciotek i pociotek jest nienaruszalne. I to jest przekłeństwo tego cudownego regionu. 

Gość

03/10/2023

NIe przepadam za Konfederacją, mają głupie i chore poglądy, ale młody celnie wypunktował głupotę i próżność posła ze Szwajcarii. On już wszystkim zbrzydł na tej suwalskiej ziemi naprawdę,a nie dociera do niego nic, taki beton.

Dodaj komentarz