Siatkarze i badmintoniści z wizytą u sponsora

Siatkarze Ślepska Malow Suwałki oraz badmintoniści SKB Litpol-Malow gościli w siedzibie firmy MALOW

Siatkarze Ślepska Malow Suwałki oraz badmintoniści SKB Litpol-Malow gościli w środę (08.09) w siedzibie firmy MALOW, gdzie podpisano umowy sponsorskie na kolejny rok. 

 

W siedzibie firmy MALOW przy ul. Wojska Polskiego w Suwałkach trwają targi "Malow Open Days" podczas których można zapoznać się z ofertą firmy. Jednym z punktów wydarzenia była wizyta suwalskich drużyn siatkarzy i badmintonistów, którzy mogli zobaczyć jak na co dzień wygląda praca jednego z głównych sponsorów tych zespołów. Spotkanie było również okazją do przedłużenia o kolejny rok umów sponsorskich między firmą MALOW, a prezesami Ślepska Malow Suwałki i SKB Litpol-Malow. 

 

- Zarówno badmintoniści jak i siatkarze wkrótce rozpoczną nowy sezon, a więc jest okazja aby wzajemnie się natchnąć. Nie chcę mówić o konkretnych kwotach jednak mogę powiedzieć, że na sport przeznaczamy rocznie ponad milion złotych. Jesteśmy z tego zadowoleni, również w sensie biznesowym. Między nami a drużynami, które wspieramy panuje dobra atmosfera. Sponsoring nam służy. Czy będziemy poszerzać działalność sponsorską? Tego nie wiem, natomiast na pewno nie zrezygnujemy z tych umów, które mamy obecnie - mówił Henryk Owsiejew, prezes Rady Nadzorczej firmy MALOW. 

 

Dziękując za wsparcie Wojciech Winnik, prezes Ślepska Malow Suwałki zaprosił wszystkich do kibicowania biało-niebieskich w nadchodzącym XII Memoriale Józefa Gajewskiego, który odbędzie się w dniach 17-18 września w hali Suwałki Arena. Z informacji przekazanej przez prezesa wynika, że na trybunach będzie mogło usiąść 75% całej widowni. 

 

Dodaj komentarz