Pierwszy mecz Wigier w III Lidze bez punktów

Victoria Sulejówek - Wigry Suwałki 2:0

Zakończyła się ligowa seria bez straty punktów w wykonaniu suwalskich Wigier. W meczu 11. kolejki piłkarskiej III Ligi biało-niebiescy przegrali z Victorią Sulejówek 0:2.

Niepokonane dotąd Wigry Suwałki w sobotę (05.10) po raz pierwszy zaznały smaku porażki w obecnym sezonie III Ligi. Podopieczni Pawła Cimochowskiego mierzyli się na wyjeździe jako lider tabeli z zajmującą przed tą kolejką przedostatnie miejsce Victorią Sulejówek. Mimo roli faworyta tym razem jednak suwalski zespół wraca do domu bez punktów. Pierwszą bramkę gospodarze zdobyli w 33. minucie za sprawą Konrada Śliwki, a wynik meczu przypieczętował Konrad Rudnicki w 65. minucie.

Porażka w sobotnim meczu zepchnęła suwalski zespół na drugie miejsce w tabeli III Ligi. Jeden punkt więcej od Wigier ma obecnie Unia Skierniewice. W następnej serii gier biało-niebiescy zmierzą się przed własną publicznością z ostatnimi w tabeli rezerwami Jagiellonii Białystok. Początek meczu na Stadionie Miejskim w Suwałkach w niedzielę 13. października o godzinie 16:00.