Mecz Polska - Ukraina na XX-lecie Ślepska Malow Suwałki

Towarzyski mecz siatkówki Polska - Ukraina w hali Suwałki Arena

 

Z okazji 20-lecia istnienia klub Ślepsk Malow Suwałki organizuje w hali Suwałki Arena towarzyski mecz siatkarski w którym zmierzą się męskie Reprezentacje Polski i Ukrainy. 

 

Gratka dla kibiców i jeszcze jedna okazja by zobaczyć na żywo mecz siatkarskiej reprezentacji Polski mężczyzn w wyjątkowym sezonie olimpijskim. W środę 29. maja o godzinie 18:00 w hali sportowo-widowiskowej Suwałki Arena odbędzie się mecz towarzyski Polska – Ukraina.

 

Organizatorem meczu jest Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki, który w ten wyjątkowy sposób obchodzi XX-lecie swojego istnienia i chce podziękować kibicom, którzy przez ostatnie dwie dekady gorąco wspierali Biało-Niebieskich, a także wszystkim partnerom drużyny, bez których rozwijanie suwalskiej siatkówki nie byłoby możliwe. Dla samych Suwałk będzie to wydarzenie historyczne, jako premierowy występ pierwszej reprezentacji Polski w sportach drużynowych w tym mieście.

 

Bilety na mecz Polska – Ukraina w Suwałkach będą dostępne w serwisie eBilet.pl. Początek sprzedaży w piątek 17. maja o godzinie 12:00.

 

polska-ukraina

5 Komentarzy

Jaś Wędrowniczek

14/05/2024

Byłem na ponad 20 meczach naszej reprezentacji i powiem szczerze, że to inne przeżycie niż mecz ligowy…najlepsze mecze które wspominam to potyczki Polska - USA. Chociaż w pamięci mam też mecz Polska - Iran. Pełna hala biało-czerwonymi kibicami i dwie flagi Irańskie …warto iść takie chwile zdarzają się rzadko…

Dodaj komentarz