Kierowcy mogą skorzystać z bezpłatnej kontroli oświetlenia

kampania edukacyjna „Twoje światła - Nasze bezpieczeństwo”

Na terenie całego kraju rozpoczęto kampanię edukacyjną „Twoje światła - Nasze bezpieczeństwo”, której celem jest zwiększenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. 

 

Suwalscy policjanci włączyli się w ogólnopolską kampanię „Twoje światła - Nasze bezpieczeństwo”, której celem jest uwrażliwienie uczestników ruchu na prawidłowe oświetlenie pojazdów, jako istotny element bezpieczeństwa na drodze. Policjanci z suwalskiej drogówki prowadząc kontrole drogowe sprawdzają stan oświetlenia pojazdów. Podczas kontroli uświadamiają też kierujących, jak ważnym dla bezpieczeństwa na drodze elementem, szczególnie w okresie jesienno-zimowym, są sprawne i odpowiednio ustawione światła, a co za tym idzie dobra widoczność. 

 

Mundurowi zachęcają również kierowców do kontroli oświetlenia swoich samochodów. Wszyscy kierowcy mogą skorzystać z bezpłatnej kontroli oświetlenia, która w Suwałkach jest prowadzona przez: Bosch Car Servis Racis ul. Filipowska 31, Volvo Trucks Gab-Trans ul. Raczkowska 167, Auto Handel Wigry ul. Pułaskiego 123 i  PZM ul. Waryńskiego 26 B biorących udział w akcji w dniach: 23 października oraz  6 i 20 listopada i 4 grudnia br. Diagności profesjonalnie sprawdzą stan oświetlenia w każdym pojeździe.

 

Dodaj komentarz