Karambol tirów na Litwie - utrudnienia w ruchu na DK8

Utrudnienia w ruchu czekają kierowców na Drodze Krajowej nr 8

Utrudnienia w ruchu czekają kierowców na Drodze Krajowej nr 8. Po stronie litewskiej doszło do karambolu 8 tirów. Ruch odbywa się tylko od strony Budziska w kierunku Suwałk.

 

- Apelujemy, aby samochody osobowe, jadące w kierunku północnym, przemieszczały się drogami lokalnymi, a samochody ciężarowe- zjechały na parkingi. Apelujemy też o szczególną ostrożność i dostosowywanie prędkości do trudnych warunków atmosferycznych i drogowych - poinformowała Eliza Sawko, rzecznik prasowy suwalskiej policji. 

4 Komentarzy

Szkiler

21/01/2022

Wina jest tylko odpowiedzialnych za utrzymanie dróg . Nikogo innego .

Patryk

21/01/2022

Dodane przez Szkiler w odpowiedzi na

Dokładnie i to naszych drogowców ,bo to wszystko się zaczęło w Szypliszkach.

Ciężarówka się złożyła w scyzoryk takie warunki były ,po tym powstały korki między innymi na Litwiep o czym solarki nie miały jak ogarnąć tam drogi i doszło do karambolu .

Nie ma co zwalać na Litwę ,bo to u nas dali ciała.

Obciążyć tych dziadów w końcu ,przez nich inni tylko mają problemy i to poważne .

 

Kierowca

21/01/2022

Do karambolu doszło po wcześniejszym wypadku w Szypliszkach z powodu trudnych warunków ,jak zwykle zaskoczyła zima naszych drogowców.

Po czym zaczął się robić korek na Litwie i wtedy doszło do karambolu, pogratulować drogowcom i obciążyć firmę milionowym i karami.

Patriota

21/01/2022

Winę ponosi również oddział GDDK w Suwałkach,który swoją oszczędnością nie reaguję w odpowiednim czasie wysyłając piaskarki.Trzeba zapobiegać, a nie  później usuwać skutki.Tylko że  nie ma nadzoru nad tymi ludźmi. 

Dodaj komentarz