Bezpieczne święta na suwalskich drogach

Bez wypadków na suwalskich drogach

Bezpiecznie minęły powroty ze świąt Bożego Narodzenia na drogach w Suwałkach i w okolicy - nie doszło do żadnego wypadku drogowego.

 

W niedzielę (27.12) policjanci ruchu drogowego przeprowadzili działania pod nazwą "Bezpieczna droga". Podstawowym celem akcji było zapewnienie bezpieczeństwa na drogach wszystkim uczestnikom ruchu. Podczas prowadzonych działań policjanci zwracali szczególną uwagę na przestrzeganie przez kierowców przepisów ruchu drogowego, w tym poruszanie się z dozwoloną prędkością, korzystanie z pasów bezpieczeństwa oraz przewożenie dzieci w fotelikach bezpieczeństwa lub innych urządzeniach podtrzymujących. Funkcjonariusze sprawdzali również stan trzeźwości kierowców oraz reagowali na każde zachowanie niezgodne z prawem.

 

Tylko wczoraj mundurowi skontrolowali 37 pojazdów i ujawnili 37 sprawców wykroczeń, z czego 22 dotyczyło przekroczenia prędkości. Ponadto, policjanci skontrolowali stan trzeźwość 78 kierujących. Całe szczęście wszyscy byli trzeźwi. Wczoraj, na drogach Suwalszczyzny, nie odnotowano żadnego wypadku drogowego.

 

Dodaj komentarz