Zobacz bezpłatnie film edukacyjny w suwalskim kinie

Fundacja Teraz Wschód zaprasza do kina na film o ekologii

Fundacja Teraz Wschód zaprasza chętnych w najbliższy czwartek (30.12) do Cinema Lumiere w Suwałkach, gdzie odbędzie się bezpłatny pokaz filmu „Eko wizja 2021”.

 

Zimowa aura i wyjątkowy, świąteczny nastrój to także czas leniwego wypoczynku. Jednak Fundacja Teraz Wschód nieustannie pracuje nad tym, aby organizować kolejne wydarzenia dla suwalczan. Tym razem zaprasza na bezpłatny seans filmowy w lokalnym kinie. W październiku bieżącego roku odbył się w Suwałkach Festiwal Ekologiczny EKO WIZJA. Podczas dwóch dni imprezy suwalczanie wspólnie bawili się, uczyli i poznawali świat na nowo. Organizator Festiwalu, czyli Fundacja Teraz Wschód, poszła o krok dalej w tematyce dbania o środowisko i tym razem zajęła się stworzeniem filmu.

 

„Eko wizja 2021”, bo tak nazywa się pierwsza produkcja suwalskiej organizacji, to film edukacyjny o charakterze ekologicznym. Ukazuje między innymi problemy współczesnego świata związane z degradacją środowiska i przedstawia sposoby na życie zgodne z naturą. Fundacja Teraz Wschód zaprasza wszystkich zainteresowanych na przedpremierowy pokaz filmu:

 

  • data: 30.12.2021 r. o godzinie 11:15
  • miejsce: Cinema Lumiere Suwałki
  • wstęp: bezpłatny

 

Biorąc pod uwagę aktualne zasady bezpieczeństwa obowiązujące w związku z pandemią COVID-19, liczba miejsc podczas seansu jest ograniczona. Chętnych udziałem w wydarzeniu zapraszamy do zapisów:

 

 

Tymczasem prezentujemy spot filmowy, będący przedsmakiem tego, co będzie można można zobaczyć podczas seansu. Zadanie publiczne pod nazwą „Eko Suwałki – myślimy globalnie, działamy lokalnie” jest współfinansowane przez Miasto Suwałki.

 

Dodaj komentarz