Zgarnij 50 zł na zakupy

Zgarnij 50 zł na zakupy

Uwaga! Uwaga! Z wielką radością po raz pierwszy zapraszamy na dzień otwarty #DzieńZProfesjonalistą mieszkańców Rutki Tartak i okolic. Pokazy odbędą się w czwartek 19 maja 2022 r. od godz. 8:30 w sklepie Majster Rutka-Tartak przy ul. Szkolnej 30. 

 

Wydarzenie skierowane jest do miłośników ogrodów, majsterkowiczów, hobbystów i profesjonalistów.  To będzie dzień pełen wrażeń i spotkań z przedstawicielami firm: ALKO, AirRoxy, Dewalt, Stanley, Black&Decker, Irwin. W rodzinnej atmosferze będzie można zupełnie ZA DARMO testować różne narzędzia, elektronarzędzia i sprzęt do ogrodu. Przedstawiciele będą prowadzili krótkie szkolenia i testy, dzięki którym dowiesz się jak wydajniej i dłużej używać narzędzi.

 

#DzieńZProfesjonalistą – zgarnij 50 zł na zakupy

Wystarczy, że przyjdziesz 19 maja br. do sklepu Majster Rutka-Tartak, przy ul. Szkolnej 30 i zrobisz zakupy produktów firm: ALKO, AirRoxy, Dewalt, Stanley, Irwin, Black&Decker o łącznej wartości 500 zł brutto, wtedy zgarniesz bon o wartości 50 zł na kolejne zakupy. Kartę podarunkową o wartości 50 zł możesz wykorzystać w sklepie Majster Rutka-Tartak do 31.12.2022 r. Ilość kart podarunkowych jest ograniczona. Produkty objęte promocją, będą specjalnie oznaczone.

 

Dla każdego coś miłego

Przyjemnym elementem spotkania będą pyszne kanapeczki oraz kawa i herbata. Dla wszystkich odwiedzających mnóstwo gadżetów, upominków oraz możliwość skorzystania z promocji „Zgarnij 50 zł na zakupy”. Planujemy spotkanie w najlepszym towarzystwie, dlatego też nie może Ciebie zabraknąć.

 

Serdecznie zapraszamy w czwartek 19 maja 2022 r. w godzinach 8:30-15:00 do sklepu Majster Rutka-Tartak, przy ul. Szkolnej 30.

 

Dodaj komentarz