NAGRODZONY DEVELOPER URUCHAMIA SPRZEDAŻ W NOWYM ETAPIE INWESTYCJI PIANO PARK

NAGRODZONY DEVELOPER URUCHAMIA SPRZEDAŻ W NOWYM ETAPIE INWESTYCJI PIANO PARK

Nowy etap inwestycji Piano Park – to ambitne przedsięwzięcie i najwyższe standardy budownictwa apartamentowego.

Racis Development Sp. z o. o. – to suwalska firma znana z wysokiej jakości budownictwa apartamentowego. Od wielu lat z sukcesami realizuje ambitne projekty i wyznacza nowe trendy w branży deweloperskiej. Jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia Racis Development uruchomił kolejny etap inwestycji Piano Park i otrzymał prestiżową nagrodę Związku Przedsiębiorców i Pracodawców w kategorii Inwestor 2020 roku.

Inwestycja Piano Park to połączenie doświadczenia, jakości i prestiżu w budownictwie apartamentowym. Można powiedzieć, że przy ulicy Rotmistrza Pileckiego powstaje jeden z najambitniejszych projektów deweloperskich w naszym mieście i regionie. Na przestronnych błoniach północnej części miastadeveloper uruchomiłkolejny etap inwestycji Piano Park.Jak co roku inwestycje Racis Development zbierają wiele prestiżowych nagród, tym razem prezes Szymon Racis odebrał ogólnopolską, główną nagrodę w kategorii „INWESTOR 2020 ROKU”.

           Mieszkańcy już mogą zakupić kolejne apartamenty, tym razem w budynku C Piano Park. Z 79 apartamentów o zróżnicowanym metrażu od 25 metrów kwadratowych do 63 metrów kwadratowych można wybrać wymarzony apartament. Przestronne tarasynawet do 103 metrów kwadratowychto mocny punkt w budownictwie Racis Development.Każdy znajdzie coś dla siebie, od niewielkiego mieszkania inwestycyjnego, po okazały apartament, który można stworzyć, łącząc wybrane jednostki apartamentowe w większą całość. Większość apartamentów to wygodne mieszkania rodzinne, układy dwu i trzy pokojowe, z których cześć zawiera wydzielone łazienki i odrębne toalety. W budynku realizowana jest przestronna hala garażowa, gdzie każdy będzie mógł zaparkować wygodnie auto. Na patio znajdzie się plac zabaw i fontanna, a w centralnym punkcie osiedla deweloper planuje ulokowanie 1,5 hektarowego parku z dużą, elegancką, podświetlaną fontanną, uroczymi alejkami, placami zabaw i napowietrzną siłownią. Podobny Park, ale mniejszy Racis zrealizował na sąsiedniej inwestycji Chopina Park, już teraz można poczuć przedsmak przyszłego parku w Piano Park.

Więcej informacji udzieli:

 

Dodaj komentarz