Studenci wybrali ulubionych wykładowców

Plebiscyt PWSZ w Suwałkach na najpopularniejszego belfra

Zakończyła się I edycja plebiscytu – BELFER 2021, w którym przez kilka miesięcy studenci i absolwenci suwalskiej Uczelni wybierali swojego ulubionego wykładowcę. Łącznie oddano ponad 1500 głosów.
 

Wszystko zaczęło się w styczniu. Studenci zgłaszali swoich kandydatów, spośród których osoby z największą liczbą zgłoszeń lub wskazane przez Samorząd Studencki przechodzili do „rankingowej drabinki”… Tu mierzyli się ze swoim kolegami i koleżankami z kierunku, a następnie Wydziału, a głosowanie odbywało się w social mediach Uczelni. Po kilkunastu, często niezwykle zaciętych pojedynkach poznaliśmy wreszcie zwycięzców – ulubionych BELFRÓW na każdym z Wydziałów:

 

Wydział Politechniczny: dr inż. Anna Krupa
Wydział Ochrony Zdrowia: mgr Katarzyna Zackiewicz
Wydział Humanistyczno-Ekonomiczny: dr Andrzej Nikitorowicz

 

 

W wielkim finale najwięcej głosów zdobyła mgr Katarzyna Zackiewicz i to właśnie wykładowczyni ratownictwa medycznego została BELFREM 2021. Mgr Katarzyna Zackiewicz jest wykładowcą od niemal 4 lat i absolwentką suwalskiej Uczelni! Na co dzień pracuje również w Zespołach Ratownictwa Medycznego oraz Szpitalnym Oddziale Ratunkowych.
 


PLEBISCYT BELFER 2021 to zabawa, w której studenci i absolwenci mogli w symboliczny sposób wskazać swojego ulubionego nauczyciela akademickiego – wyjątkowego wykładowcę z pasją, który potrafi zarazić studentów nauką i tematyką swoich zajęć. Uroczyste wręczenie statuetek dla trójki finalistów odbędzie się podczas Inauguracji Roku Akademickiego 2021/2022. Wtedy też rozpocznie się II edycja plebiscytu.

 

edrtgyhj

Dodaj komentarz