Odnalezione ciało mężczyzny to zaginiony mieszkaniec Poddubówka

zaginięcie mężczyzny z podsuwalskiego Poddubówka

 

Potwierdziły się informacje, iż odnalezione we wtorek (31.01) ciało mężczyzny to zaginiony 42-latek z podsuwalskiego Poddubówka. Został on wyłowiony z pobliskiego stawu. 

 

Zgłoszenie o zaginięciu mężczyzny z podsuwalskiego Poddubówka suwalscy policjanci otrzymali w poniedziałek (30.01). Mężczyzna wyszedł z domu dwa dni wcześniej o godz. 16:00 i od tego momentu utracono z nim kontakt. Działania służb ratowniczych polegały na wyznaczeniu sektorów w okolicy zamieszkania zaginionego i przeszukaniu przy pomocy oprogramowania SIRON terenu. Podzielono służby w trzyosobowe grupy w postaci policjantów, strażaków i stowarzyszenia MGPR w Olecku, które przeszukały obszar 172ha. Dodatkowo sprawdzano tereny podmokłe wykorzystując drona z kamerą termowizyjną należącego do Mazurskiej Grupy Poszukiwawczo Ratowniczej z Olecka.

 

Mimo szeroko zakrojonej akcji mężczyzny nie udało się odnaleźć. We wtorek (31.01) od rana czynności wznowiono i po niedługim czasie mężczyznę odnaleziono. Niestety był martwy. Ciało znajdowało się w pobliskim stawie niedaleko miejsca zamieszkania. Prokuratura potwierdziła, że to zaginiony 42-letni mężczyzna z Poddubówka. Wyniki sekcji zwłok nie są jeszcze znane.

 

Foto: KM PSP Suwałki

Dodaj komentarz