4 medale i 18 wygranych walk Berserker's Team Suwałki

Mistrzostwa Polski Abu Dhabi Combat Club w Warszawie

Cztery medale zdobyli w minioną sobotę (15.04) zawodnicy Centrum Sportów Walki Berserker's Team Suwałki, którzy rywalizowali w Mistrzostwach Polski Abu Dhabi Combat Club (ADCC) na warszawskim Bemowie.

1500 zawodników rywalizowało w miniony weekend podczas XIX Mistrzostw Polski ADCC. Abu Dhabi Combat Club to prekursor i największa na świecie organizacja submission fightingu. Na zawodach nie zabrakło również reprezentacji zawodników z Suwałk, którzy łącznie zdobyli cztery medale i dołożyli swojące giełkę do zdobycia przez Berserker's Team Polska Drużynowego Mistrza Polski. Złoty medal w kategorii beginer zdobył Patryk Gajda. Srebrne medale wywalczyli Aneta Staśkiewicz (PRO) i Arkadiusz Miłowicki (ŚREDNIAKI), a brąz Marcel Borowski (JUNIOR).

- Wygraliśmy łącznie 18 walk i przywozimy 4 blaszki, które nie są tak cenne jak zdobyte doświadczenie, tym razem również w kategorii PRO. Sporo osób startowało również w kategorii średniozaawansowanych. Uczestniczyć w tym wydarzeniu to niesamowite przeżycie. Na jesieni Puchar Polski ADCC. Poprawiamy błędy i lecimy dalej - skomentował zawody trener Miłosz Staśkiewicz.