Track Day wraca w grudniu

Umiejętności techniki jazdy ponownie będą mogli podszkolić kierowcy w Suwałkach

 

Umiejętności techniki jazdy ponownie będą mogli podszkolić kierowcy w Suwałkach. Automobilklub Suwalski w grudniu organizuje kolejną edycję Track Day.

 

Track Day to zabawa połączoną z przyjemną lekcją i nauką technik jazdy. To forma swobodnych jazd, adresowana do każdego kierowcy, bez względu na wiek i staż za kierownicą oraz bez względu na moc i model auta, którym jeździsz na co dzień. Każdy możę przyjechać i sprawdzić swoje umiejętności na torze. 

- Nie wiemy czy będzie śnieg, ale wiemy, że mimo to tym razem postawimy na elementy techniki, takie jak szykany czy beczka. Nasz Track Day to okazja do świetnej zabawy połączonej z przyjemną lekcją i nauką technik jazdy. Podczas naszego spotkania dodatkowo zapewniamy pomiar czasu, dzięki któremu będziesz mógł monitorować swoje postępy i porównywać je z innymi kierowcami - informuje Automobilklub Suwalski.

Track Day odbędzie się w niedzielę 4. grudnia na torze kartingowym Zespołu Szkół nr 6 im. Karola Brzostowskiego w Suwałkach. Początek o godzinie 10.00. 

Dodaj komentarz