Drugie urodziny Kawiarenki Artystycznej

Z okazji drugich urodzin na scenie kawiarenki zaprezentują się młode talenty

 

Niepubliczna Terapeutyczna Szkoła Przysposabiająca do Pracy "Prolog" oraz Suwalski Ośrodek Kultury zapraszają w środę 6. grudnia o godzinie 16.30 na drugie urodziny Kawiarenki Artystycznej. 

 

Z okazji drugich urodzin na scenie kawiarenki zaprezentują się młode talenty. Nie zabraknie wspaniałych herbat i wypieków serwowanych przez młodych baristów i baristki z Niepublicznej Terapeutycznej Szkoły Przysposabiającej do Pracy „Prolog” oraz ich wyjątkowych nauczycieli. Wystąpi Studio Piosenki Świetlik pod kierunkiem Emila Kulbackiego, zespół NADZIEJA ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Suwałkach pod kierunkiem Jacka Harasimowicza z gościnnym udziałem Katarzyny Krzyżewskiej, BANG ON BLUES DUO oraz Przyjaciele dla Kawiarenki.

 

  • 6.12.2023, godzina 16.30
  • Kawiarenka Artystyczna, ul. T. Noniewicza 71
  • wstęp wolny

 

Działanie kawiarni ma na celu usamodzielnianie oraz aktywizację zawodową młodych ludzi, wspieranie ich umiejętności społecznych i samodzielności. Uczniowie PROLOGU ukończyli szkolenia baristyczne i kelnerskie, dzięki którym są przygotowani, by świadczyć usługi na możliwie najwyższym poziomie. Kawiarnia Artystyczna SOK działa na zasadach inicjatywy społecznej, dlatego miejsce jest czynne podczas imprez i wydarzeń organizowanych i współorganizowanych przez Suwalski Ośrodek Kultury - wernisaże, koncerty czy wystawy.

Dodaj komentarz