luty
17
piątek
godzina:
17:00

Klub Czarnego Krążka. Miłosne piosenki

data zakończenia:
Kawiarnia Artystyczna, ul. Noniewicza 71

 

Najbliższe spotkanie Klubu Czarnego Krążka odbędzie się już 17 lutego. Tym razem spędzimy czas przy romantycznej muzyce i tym samym zapraszamy nie tylko zakochanych, ale też miłośników czarnych płyt i kolekcjonerów.

 

17.02.2023, godz. 17.00
Kawiarnia Artystyczna, ul. Noniewicza 71

wstęp wolny

 

Zapraszamy miłośników płyt winylowych na kolejne cykliczne spotkanie, które odbędzie się w klimacie walentynkowym. Zaglądajcie do Kawiarni Artystycznej SOK przy ul. Noniewicza 71 aby spędzić czas przy romantycznej muzyce, na które zapraszamy nie tylko zakochanych ale też miłośników czarnych płyt, kolekcjonerów i tych którzy chcą pokazać swoje zbiory. Nasze spotkanie to także dobra okazja aby znaleźć coś nowego do swojej kolekcji albo wymienić się płytami, a także swoimi doświadczeniami związanych z tą pasją.

 

Muzyka i tworzenie przyjaznej przestrzeni do dzielenia się muzycznymi pasjami to idea przewodnia Klubu Czarnego Krążka, który we wrześniu 2020 roku rozpoczął działalność w Suwalskim Ośrodku Kultury. Spotkania prowadzi znany suwalski muzyk, pedagog i instruktor SOK, Tomasz Kierejsza, który dzieli się swoim hobby – muzyką i bogatymi zbiorami płyt analogowych.

 

Comiesięczne muzyczne spotkania są otwarte dla wszystkich pasjonatów muzyki. Luźnym rozmowom towarzyszy odsłuchiwanie ulubionych nagrań. Zachęcamy do przyniesienia na spotkanie płyt z własnych zbiorów.

Kalendarium