W Augustowie kręcą serial kryminalny. Statyści poszukiwani

"Profilerka" to nowy serial kryminalny, którego fabuła rozgrywa się na ulicach Augustowa

 

"Profilerka" to nowy serial kryminalny, którego fabuła rozgrywa się na ulicach Augustowa. Produkcja serialu poszukuje kobiet i mężczyzn w wieku od 16 do 70 lat oraz dzieci, które chciałyby zostać statystami. 

 

”W spokojnych okolicach Augustowa zaczyna grasować seryjny morderca. Nikt nie może czuć się bezpiecznie. Gdy lokalni śledczy stają przed niezwykle trudnym zadaniem rozwikłania zagadki morderstw, komisarz Karol Nadzieja zaprasza do współpracy doświadczoną profilerkę – Julię Wigier” – tak możemy przeczytać w oficjalnym opisie fabuły „Profilerki”, nowego serialu kryminalnego, kręconego obecnie w Augustowie. Produkcja serialu poszukuje kobiet i mężczyzn w wieku od 16 do 70 lat oraz dzieci, które chciałyby wziąć udział w produkcji. Nie ma znaczenia, czy masz doświadczenie aktorskie czy nie – wszyscy są mile widziani.

 

Nagrania do serialu "Profilerka" będą trwały przez wrzesień i październik. Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w serialu, wystarczy przesłać swoje zdjęcie, numer telefonu oraz wiek na adres e-mail: film@popcornfilm.pl. Produkcja serialu oddzwoni z wszelkimi szczegółami i informacjami dotyczącymi udziału.

2 Komentarzy

Dodaj komentarz