Ratusz szuka naczelnika

konkurs na stanowisko Naczelnika Wydziału Ochrony Środowiska i Gospodarki Komunalnej

 

Urząd Miasta w Suwałkach ogłosił konkurs na stanowisko Naczelnika Wydziału Ochrony Środowiska i Gospodarki Komunalnej. 

 

Osoby zainteresowane pełnieniem funkcji proszone są o składanie dokumentów w rekrutacji do 12 grudnia 2022 roku. Do zakresu zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało m.in. opracowywanie programów ochrony środowiska miasta; prowadzenie spraw z zakresu ochrony powietrza, ochrony przed hałasem, wibracjami i promieniowaniem, ochrony wód, gleby i ziemi; realizacja zadań w zakresie odbioru odpadów komunalnych i postępowaniem z odpadami innymi niż komunalne; prowadzenie nadzoru w zakresie prawidłowego postępowania ze ściekami komunalnymi, prowadzenie procedur administracyjnych związanych z wydawaniem decyzji o uwarunkowaniach środowiskowych, czy monitoring zamkniętego składowiska odpadów.

 

Szczegóły oferty można znaleźć w ogłoszeniu o konkursie w Biuletynie Informacji Publicznej.

2 Komentarzy

żwirek

23/11/2022

Trzeba tylko mieć poparcie Czesia, lewackie poglądy no i dawną przynależność do PZPR, toż tylko tacy rządzą Suwałkami od zakończenie II Wojny .

Rafaella

23/11/2022

Dodane przez żwirek w odpowiedzi na

Kiedy skończą się ustawiane konkursy, przesuwania swoich pracowników na wyższe stanowiska. Jaki sens mają te konkursy? Czy jest już Naczelnik Wydziału Oświaty, czy też nikt nie może tego podźwignąć. 

Dodaj komentarz