Jarmark świąteczny czeka na wystawców

Suwalski Ośrodek Kultury zaprasza wystawców na świąteczny Jarmark

Suwalski Ośrodek Kultury zaprasza wystawców do zgłaszania się na kiermasz oryginalnych świątecznych upominków i bożonarodzeniowych specjałów. Termin upływa 10 grudnia.

 

Jarmark Świąteczny to idealne miejsce dla tych, którzy szukają wyjątkowego upominku – świątecznych podarunków i tradycyjnych bożonarodzeniowych specjałów. W związku z tym, Suwalski Ośrodek Kultury zaprasza twórców regionalnych przysmaków i lokalnych rękodzielników do przesyłania zgłoszeń na wyjątkowy świąteczny kiermasz. 

 

Zgłoszenia przyjmowane będą do 10 grudnia. Wydarzeniu towarzyszyć będą koncerty lokalnych zespołów muzycznych, warsztaty, Wigilia Miejska i spotkanie z Mikołajem. Zgłoszenia należy przesyłać drogą mailową pod adres: krzysztof.maslowski@soksuwalki.eu lub na adres Suwalskiego Ośrodka Kultury, ul. Noniewicza 71, 16-400 Suwałki (pok. 209).

 

W świątecznym miasteczku na placu Marii Konopnickiej spotkamy się 18-19 grudnia, w godzinach 10.00-18.00.  Regulamin wydarzenia i karta zgłoszeniowa dostępne są na stronie internetowej SOK.

Dodaj komentarz