Grzegorz Gorlo zastępcą Komendanta Policji w Suwałkach

Grzegorzowi Gorlo powierzone zostały obowiązki I Zastępcy Komendanta

 

Rozkazem personalnym Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku inspektora Kamila Borkowskiego podinspektorowi Grzegorzowi Gorlo powierzone zostały obowiązki I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Suwałkach. 


W suwalskiej komendzie Policji odbyło się spotkanie z okazji powierzenia obowiązków I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Suwałkach podinspektorowi Grzegorzowi Gorlo. Dotychczasowy zastępca młodszy inspektor Daniel Szymanowicz przejął obowiązki Zastępcy Dowódcy Oddziału Prewencji w Białymstoku.

 

Podinspektor Grzegorz Gorlo służbę w Policji rozpoczął w 1998 roku. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Białymstoku. W maju 2024 roku został I Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Sejnach. Wcześniej przez ponad 8 lat był Naczelnikiem Wydziału Sztab Policji Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach. Był również Zastępcą Naczelnika Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach.

 

Dodajmy, że pod koniec marca funkcję Komendanta w Komendzie Miejskiej Policji w Suwałkach objęła nadkomisarz Beata Romotowska.

3 Komentarzy

Dodaj komentarz