Bezpłatna pomoc prawna w Suwałkach

w całej Polsce odbędzie się Dzień Otwarty Kancelarii Radcowskich

 

W sobotę 6. lipca z okazji Dnia Radcy Prawnego w całej Polsce odbędzie się Dzień Otwarty Kancelarii Radcowskich. W tym roku z bezpłatnej pomocy prawnej będzie można skorzystać także w Suwałkach.

 

Dzień Otwarty Kancelarii Radcowskich to inicjatywa społeczna Krajowej Izby Radców Prawnych, mająca na celu przede wszystkim edukację prawną społeczeństwa, jak również zwiększanie rozpoznawalności zawodu Radcy Prawnego oraz zakresu kompetencji Radcy Prawnego. Tego Dnia w wybranych Kancelariach zainteresowane osoby będą mogły uzyskać bezpłatną pomoc prawną. 

 

Udzielane będą proste informacje/wyjaśnienia w zakresie przepisów prawnych, w tym procedur mających zastosowanie w danym przypadku. Radcowie prawni nie udzielają natomiast porad prawnych rozumianych jako szczegółowa analiza konkretnego stanu faktycznego, wraz z analizą dostarczonych przez klienta dokumentów.

 

W tym roku do akcji przyłączyła się jedna kancelaria w Suwałkach. To Kancelaria Radcy Prawnego Anna Niewulis, mieszcząca się przy ulicy Pułaskiego w Suwałkach. Z bezpłatnych porad będzie można skorzystać w sobotę 6. lipca w godzinach 11.00 - 15.00.

 

 

kancelarie

 

 Dlaczego warto przyjść?

  • Dostęp do ekspertów: Konsultacje prawne z radcami prawnymi, którzy odpowiedzą na Twoje pytania i rozwieją wątpliwości prawne.
  • Wiedza, która się przyda: Zdobądź praktyczną wiedzę na temat swoich praw i obowiązków.
  • Nasze porady mogą pomóc Ci w przyszłych decyzjach prawnych.
  • Wsparcie społeczności: To również czas, aby zobaczyć z bliska pracę radców oraz ich zaangażowanie w pomoc społeczności.

 

Dodaj komentarz